روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نوار LED هوشمند ۲ متری EVE رونمایی شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نوار LED هوشمند ۲ متری EVE رونمایی شد


کمپانی Eve یک نوار LED هوشمند با قابلیت تغییر رنگ و کنترل نوردهی را به CES لاس‌وگاس آورده تا با محصول مشابه و محبوب فیلیپس رقابت کند.

کمپانی Eve یک نوار LED هوشمند با قابلیت تغییر رنگ و کنترل نوردهی را به CES لاس وگاس آورده تا با محصول مشابه و محبوب فیلیپس رقابت کند.روز به روز بر تعداد محصولات هوشمند قابل اتصال به اینترنت اشیاء افزوده می شود و در CES امسال نیز شاهد عرضه ی محصولات مختلف از این دست از سوی شرکت های گوناگون هستیم. کمپانی Eve هم در CES امسال از یک نوار LED دو متری رونمایی کرده که قرار است با قیمت ۷۹ دلار وارد بازار جهانی شود. امروز کمپانی تی پی لینک نیز محصول مشابهی را با قیمت ۵۰ دلار رونمایی کرد.نوار LED هوشمند Eve می تواند روی هر سطحی قرار گرفته یا دور اجسام مختلف پیچیه شود تا نور مورد نظر شما را به آن بخش اضافه کند و دکوراسیون منزل یا محل کار شما را جذاب تر کند. این نوار می تواند روی کانتر آشپزخانه، پشت تلویزیون، پشت مبلمان یا در قفسه قرار گیرد. اگر کاربر بخواهد می تواند چند نوار ۲ متری را به یکدیگر متصل کرده و طول نوار را تا ۱۰ متر افزایش دهد. از آنجایی که با یک نوار LED هوشمند طرف هستیم، امکان کنترل روشنایی و نور آن از طریق دستیار صوتی سیری و پلتفرم HomeKit اپل میسر است. از همین طریق نیز می توانید رنگ نوار را تغییر دهید. علاوه بر این، یک اپلیکیشن اختصاصی هم برای کنترل نور، زمان بندی، تغییر شدت روشنایی و غیره در نظر گرفته شده است. از نظر شدت روشنایی، نوار نورانی Eve می تواند ۱۸۰۰ نیت را ایجاد کند و این در حالی است که شدت روشنایی محصول مشابه از سوی کمپانی نام آشنای فیلپس به ۱۶۰۰ نیت می رسد. سامسونگ از تلویزیون های MicroLED در ابعاد ۷۵ و ۲۱۹ اینچ رونمایی کرد رونمایی از ساعت هوشمند ارزان قیمت کول پد با پشتیبانی از 4G بلکین نخستین مبدل USB-C به لایتنینگ و پاور بانک ۲۰۰۰۰ میلی آمپرساعتی را معرفی کرد ۷ ابزار هوشمند جدید به محصولات خانه هوشمند تی پی لینک اضافه شد هواوی پردازنده سرور Kunpeng 920 مبتنی بر معماری ARM را رونمایی کرد

مطلب با عنوان نوار LED هوشمند ۲ متری EVE رونمایی شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نوار LED هوشمند ۲ متری EVE رونمایی شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون