روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان باگ جدید اسکایپ؛ دسترسی به اطلاعات موبایل بدون نیاز به آنلاک از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

باگ جدید اسکایپ؛ دسترسی به اطلاعات موبایل بدون نیاز به آنلاک


باگ جدید اسکایپ به کاربران گوشی اندروید اجازه می‌داد بعد از پاسخ‌دادن به تماس، به بخش‌هایی مانند گالری تصاویر و فهرست مخاطبان دسترسی داشته باشند.

باگ جدید اسکایپ به کاربران گوشی اندروید اجازه می داد بعد از پاسخ دادن به تماس، به بخش هایی مانند گالری تصاویر و فهرست مخاطبان دسترسی داشته باشند.آسیب پذیری جدیدی در اسکایپ پیدا شده که به کاربران اجازه می داد بدون نیاز به واردکردن رمز گوشی به اطلاعات موبایل دسترسی داشته باشند. آسیب پذیری اسکایپ در گوشی های اندروید مشاهده شده بود و به کاربران اجازه می داد بعد از دریافت تماس اسکایپی، بدون نیاز به بازکردن قفل گوشی، به تصاویر و فهرست مخاطبان و حتی مرورگر دسترسی داشته باشند.فلوریان کانشوچی این باگ را برای اولین بار به مایکروسافت گزارش داد. او می گوید این باگ به کاربر اجازه می دهد بعد از پاسخ دادن به تماس اسکایپی، وارد گالری تصاویر شود، به فهرست مخاطبان دسترسی پیدا کند، پیغام بفرستد و حتی لینک فرستاده شده در پیغام ها را با مرورگر بازکند؛ بدون اینکه به بازکردن قفل موبایل نیازی داشته باشد. او می گوید:روزی مشغول استفاده از این اپلیکیشن بودم که احساس کردم امکاناتی بیش ازحد معمول دراختیار من قرار داده است. سپس، طرزفکرم را تغییر دادم و به این فکر کردم که اگر شخص دیگری درحال استفاده از موبایل باشد، مطمئنا نباید بدون بازکردن قفل گوشی این اطلاعات را ببیند. باگی که من در اسکایپ پیدا کردم، به طراحی و کدنویسی اشتباه مربوط است و درمجموع، فکر می کنم همه ی انسان ها جایزالخطا هستند.او این موضوع را به مایکروسافت اطلاع داد و صبر کرد به روزرسانی جدید اسکایپ منتشر شود تا سپس، این موضوع را عمومی کند. مایکروسافت هنوز بیانیه ی رسمی بابت باگ پیداشده منتشر نکرده؛ اما این مشکل را در آخرین نسخه ی اسکایپ برطرف کرده است.در ویدئو زیر می بینیم کاربر بعد از پاسخ دادن به تماس اسکایپی، بدون نیاز به بازکردن قفل موبایل به تصاویر، فهرست مخاطبان، پیغام ها و مرورگر دسترسی دارد. پروژه بالی مایکروسافت امکان کنترل داده های شخصی را به کاربران می دهد تفاوت نسخه های 32 بیت و 64 بیت ویندوز چیست؟ مایکروسافت سال ۲۰۱۸ را با عنوان ارزشمندترین شرکت جهان به اتمام رساند مایکروسافت چگونه در رقابت مرورگرهای وب شکست خورد نسل بعدی سرفیس پرو احتمالا USB-C مغناطیسی خواهد داشت

مطلب با عنوان باگ جدید اسکایپ؛ دسترسی به اطلاعات موبایل بدون نیاز به آنلاک از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان باگ جدید اسکایپ؛ دسترسی به اطلاعات موبایل بدون نیاز به آنلاک از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون