روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • عملکرد گلکسی اس 10 مجهز به اسنپدراگون از مدل اکسینوسی بهتر است

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عملکرد گلکسی اس 10 مجهز به اسنپدراگون از مدل اکسینوسی بهتر است از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عملکرد گلکسی اس 10 مجهز به اسنپدراگون از مدل اکسینوسی بهتر است


بنچمارک‌های منتشرشده از دو نمونه‌ی گلکسی اس 10 با تراشه‌ی اسنپدراگون و اکسینوس نشان‌دهنده‌ی عملکرد بهتر مدل مجهز به اسنپدراگون است.

بنچمارک های منتشرشده از دو نمونه ی گلکسی اس 10 با تراشه ی اسنپدراگون و اکسینوس نشان دهنده ی عملکرد بهتر مدل مجهز به اسنپدراگون است.باتوجه به بنچمارک های منتشرشده از گوشی گلکسی اس 10با بنچمارک آنتوتو، عملکرد مدل مجهز به پردازنده ی اسنپدراگون از مدل مجهز به پردازنده ی اکسینوس بهتر است. هر دو مدل این گوشی موفق شده اند در آنتوتو تراشه هایی مانند اسنپدراگون 845 و کرین 980 را پشت سر بگذارند؛ ولی گلکسی S10 مجهز به اسنپدراگون عملکرد بسیار بهتری درمقایسه با مدل اکسینوسی این گوشی داشته است.گوشی های Galaxy S10 آزمایش شده نسخه ی نهایی و تجاری نبودند؛ بنابراین، احتمال دارد مدل مجهز به تراشه ی اکسینوس در آینده عملکرد بهتری نشان دهد. البته شاید سامسونگ برای انجام این کار ناچار شود به صورت عمدی عملکرد پردازنده ی اسنپدراگون به کاررفته در گلکسی S10 را محدود کند؛ چراکه اسنپدراگون 855 به دلیل بهره مندی از معماری پردازش ۷ نانومتری باید عملکرد بهتری داشته باشد. مدل جدید این تراشه توانسته امتیازی نزدیک به پردازنده ی A12 اپل کسب کند که در آخرین گوشی آیفون به کار رفته است. این امر نشان دهنده ی عملکرد عالی کوالکام در ساخت و توسعه ی تراشه ی پرچم دار جدید این شرکت است.برای کاربران عادی، این بنچمارک ها زیاد تفاوتی ندارند؛ زیرا هر دو تراشه ی اسنپدراگون و اکسینوس به کاررفته در این گوشی به خوبی از پس انجام کارهای سنگین برمی آیند. به کارگیری اندروید 9 (Pie) نیز می تواند سرعت رابط کاربری را تا حد چشمگیری افزایش دهد؛ همان طورکه در نسخه های آزمایشی اندروید 9 عرضه شده برای گلکسی S9 و گلکسی نوت 9 دیده شده است. در هرصورت، تفاوت میان سرعت عملکرد میان پردازنده های Galaxy S10 آن قدر نیست که نیاز به نگرانی باشد. مقایسه اسنپدراگون 855 با A12 بایونیک، کرین 980 و اکسینوس 9820 اسنپدراگون 855 در برابر اسنپدراگون 845؛ چه چیز تغییر کرده است اسنپدراگون 855 چه قابلیت ها و فناوری هایی به همراه دارد رندرهای اصلاح شده گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد تصویر منتسب به محافظ نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس، روزنه دوگانه دوربین سلفی را فاش کرد

مطلب با عنوان عملکرد گلکسی اس 10 مجهز به اسنپدراگون از مدل اکسینوسی بهتر است از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عملکرد گلکسی اس 10 مجهز به اسنپدراگون از مدل اکسینوسی بهتر است از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون