روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • شیائومی در حال توسعه‌ گوشی هوشمندی با دوربین 48 مگاپیکسلی است

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شیائومی در حال توسعه‌ گوشی هوشمندی با دوربین 48 مگاپیکسلی است از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شیائومی در حال توسعه‌ گوشی هوشمندی با دوربین 48 مگاپیکسلی است


شیائومی گوشی هوشمندی را برای عرضه در ماه ژانویه در نظر گرفته که از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی بهره خواهد برد.

شیائومی گوشی هوشمندی را برای عرضه در ماه ژانویه در نظر گرفته که از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی بهره خواهد برد.اوایل سال جاری، شیائومیواحدی اختصاصی را برای توسعه ی دوربین گوشی های هوشمند خود افتتاح کرد تا کیفیت ویژه ای را برای خریداران دستگاه های هوشمند این شرکت به ارمغان بیاورد.حال امروز هم بنیان گذار این تولیدکننده ی چینی و لین بین که رهبری شیائومی را برعهده دارد، تصویری را منتشر کرده اند که از توسعه ی دستگاهی با توانایی عکس برداری فوق العاده بالا خبر می دهد.با مشاهده ی این تصویر به صورت ناخوداگاه توجه به سمت برچسبی جذب می شود که نوشته ی «48MP Camera» روی آن نقش بسته است. انتظار می رود که این دستگاه در ماه ژانویه پیش رو به بازار عرضه شود. لین بین برای چند هفته از این گوشی استفاده کرده و تجربه ی خود از آن را با عبارت «چیز بدی نیست» توصیف کرده است.البته باید به این موضوع توجه داشت که وجود سنسوری با رزولوشن بالا لزوماً به معنی کیفیت بالای دوربین نیست؛ این موضوع را می توان با مقایسه ی گوشی های ۱۲ مگاپیکسلی کنونی و نسل های پیشین گوشی های همراه که رزولوشن بالایی را ارائه می کردند، به وضوح مشاهده کرد.انتظار می رود که در گوشی موربحث از سنسور سونی IMX586 یا سامسونگBright GM1 استفاده شود که هر دو رزولوشن ۴۸ مگاپیکسلی را در اندازه ای ۰.۸ میکرومتری فراهم می کنند.در این نوع از سنسورها از تکنیک پیوند پیکسلی استفاده می شود تا کیفیت کلی تصویر ثبت شده ارتقاء یابد. وجود تعداد بیشتر پیکسل ها این امکان را برای تولیدکننده فراهم می آورد تا زوم دیجیتالی بیشتری را ارائه دهد؛ با این حال، هواویعلی رغم استفاده از یک سنسور ۴۰ مگاپیکسلی در میت ۲۰ پرو، همچنان استفاده از یک لنز تله فوتو را ترجیح داده است. حال باید منتظر ماند و دید که شیائومی ادامه دهنده ی راه همتای چینی خود خواهد بود یا روش دیگری را انتخاب می کند. پیش بینی رشد عرضه گوشی های هوشمند هواوی و شیائومی در سال ۲۰۱۹ IDC: رشد ۲۱.۷ درصدی عرضه گجت های پوشیدنی در فصل سوم ۲۰۱۸ شیائومی برای توسعه ی پلتفرم خانه ی هوشمند با IKEA همکاری می کند شیائومی در مسیر موفقیت؛ نگاهی به هشت سال فعالیت افسارگسیخته اپل چین گزارش فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه ی سوم ۲۰۱۸؛ سامسونگ در صدر

مطلب با عنوان شیائومی در حال توسعه‌ گوشی هوشمندی با دوربین 48 مگاپیکسلی است از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شیائومی در حال توسعه‌ گوشی هوشمندی با دوربین 48 مگاپیکسلی است از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون