روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • نمونه آزمایشی گوشی 5G سامسونگ نمایشگری به‌شدت عجیب‌وغریب دارد

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نمونه آزمایشی گوشی 5G سامسونگ نمایشگری به‌شدت عجیب‌وغریب دارد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نمونه آزمایشی گوشی 5G سامسونگ نمایشگری به‌شدت عجیب‌وغریب دارد


در مراسم اخیر کوالکام که جدیدترین پردازنده‌ی این شرکت در آن معرفی شد، سامسونگ نمونه‌ای آزمایشی از گوشی 5G با نمایشگری غیرمعمول را رونمایی کرد.

در مراسم اخیر کوالکام که جدیدترین پردازنده ی این شرکت در آن معرفی شد، سامسونگ نمونه ای آزمایشی از گوشی 5G با نمایشگری غیرمعمول را رونمایی کرد.اپراتورهای ورایزن و AT&T در کنفرانس تک سامیت کوالکام در هاوایی، شبکه های نسل پنجم موبایل (5G) را در مقیاس کوچک راه اندازی کردند؛ اما شبکه های بی سیم بدون وجود دستگاه هایی که بتوانند به آن ها متصل شوند، به چه کار می آیند؟ موتورولا ظاهرا با نسخه ای واقعی از 5G Moto Mod در مراسم یادشده حضور یافت؛ اما سامسونگ محصول کاملا متفاوتی را رونمایی کرد. گوشی آزمایشی و عجیب کره ای ها که در قابی تیره قرار گرفته، از نمایشگری بهره می برد که نمونه ی آن تاکنون در هیچ گوشی دیگری مشاهده نشده است.سامسونگ از این گوشی به طرز جالبی محافظت می کرد که درحال استریم ویدئویی 4K در بستر شبکه ی 5G ورایزن و ارسال خروجی روی تلویزیونی بزرگ و زیبا بود؛ به حدی که حتی امکان لمس گوشی به هیچ وجه وجود نداشت. سامسونگ به هیچ کس اجازه ی روشن کردن نمایشگر دستگاه را نمی داد تا اینکه یکی از خبرنگاران حاضر با چرب زبانی نماینده ی شرکت را وادار به انجام این کار کرد.با روشن شدن نمایشگر گوشی، مشخص شد بریدگی بزرگی گوشه ی سمت راست بالای نمایشگر وجود دارد. در ابتدا، به نظر می رسید این بریدگی احتمالا به رابط کاربری عجیب و غریب گوشی مربوط است؛ اما نگاه نزدیک تر به تصاویر دیگر تأیید کرد نمایشگر درواقع همچون کتابی پوسیده با گوشه ی تاشده است.در داخل این بریدگی غیرمعمول، دوربین سلفی نیز به چشم می خورد؛ اما مکان قرارگیری آن بسیار بالاتر از انحنای پایین بریدگی است. این امر احتمالا بدین دلیل است که سیستم دوربین به فضای بیشتر از حد انتظار نیاز دارد. این دوربین درحقیقت صرفا به تیری شباهت دارد که در تاریکی شلیک شده است.برای روشن ترشدن موضوع باید گفت این دستگاه سامسونگ «نمونه ای آزمایشی» است و نباید نتیجه گرفت که گوشی های بعدی کره ای ها براساس این محصول ناتمام طراحی و ساخته خواهند شد. گذشته از این ها، سامسونگ درباره ی اینکه بریدگی های آتی این شرکت چه ظاهری خواهند داشت، به خوبی شفاف سازی کرده است. درواقع، این بریدگی ها U یا Vشکل خواهند بود یا صرفا حفره ای برای قرارگیری دوربین درون نمایشگر درنظر گرفته خواهد شد. این درحالی است که نمایشگر دیده شده در تصاویر به طور قطع در هیچ کدام از این دسته بندی ها قرار نمی گیرد.بااین حال، باردیگر باید گفت سامسونگ تقریبا هیچ جزئیاتی را درباره ی دیگر مشخصات دستگاهش ارائه نداده است. همچنین، احتمال می رود این دستگاه صرفا نمودی از شاخه ای تکاملی باشد که سامسونگ برای گوشی های هوشمند آتی خود درنظر گرفته است. به احتمال فراوان، در آن صورت چنین دستگاهی به زودی به موزه سپرده خواهد شد و جز عتیقه ای جالب توجه و متعلق به برهه ای از تاریخ سامسونگ، چیز دیگری نخواهد بود. در هرصورت، صرف نظر از طراحی بدشکل، این گوشی عملکرد بسیار خوبی در استریم محتوا در بستر 5G از خود نشان داد. رندرهای اصلاح شده گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد کوالکام از فناوری حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر خود رونمایی کرد تصویر منتسب به محافظ نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس، روزنه دوگانه دوربین سلفی را فاش کرد اسنپدراگون 855 کوالکام معرفی شد؛ لیتوگرافی ۷ نانومتری، پشتیبانی از 5G و قدرت بیشتر در زمینه AI اسنپدراگون 855 مبتنی بر لیتوگرافی ۷ نانومتری و دارای سه کلاستر پردازشی خواهد بود

مطلب با عنوان نمونه آزمایشی گوشی 5G سامسونگ نمایشگری به‌شدت عجیب‌وغریب دارد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نمونه آزمایشی گوشی 5G سامسونگ نمایشگری به‌شدت عجیب‌وغریب دارد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون