روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رندرهای اصلاح شده گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رندرهای اصلاح شده گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد


رندر‌های جدید و متفاوت با گذشته از گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ منتشر شد که از چهار دوربین پشتی و حاشیه کمتر در لبه‌های نمایشگر خبر می‌دهد.

رندر های جدید و متفاوت با گذشته از گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ منتشر شد که از چهار دوربین پشتی و حاشیه کمتر در لبه های نمایشگر خبر می دهد.رندرهای منتشرشده از پرچم دار بعدی سامسونگ، یعنی گلکسی اس 10 پلاس مشکلاتی داشت که اکنون با انتشار تصاویر جدید برطرف شده است، این مشکلات به دوربین سلفی دوگانه در حفره ی جلوی صفحه نمایش مربوط نمی شود؛ بلکه دوربین های عقب مشکل اصلی هستند.مقاله های مرتبط:گوشی هوشمند Galaxy s10 Plus برخلاف آنچه نمایش داده شده بود، در اصل چهار دوربین پشتی خواهد داشت. هنوز اطلاعات موثقی درخصوص کاربرد این دوربین ها منتشر نشده؛ ازاین رو، شگفت زده خواهیم شد اگر سامسونگ از فرمولی متفاوت از گلکسی (2018) A9 بهره گیرد که در آن از لنز عریض، فوق عریض، تشخیص عمق و تله استفاده کرده است. همچنین، امکان دارد از یک ماژول دوربین Time of flight به جای یک دوربین سیاه وسفید ساده در پرچم دار جدید سامسونگ استفاده شود. دوربین Time of Flight نوعی دوربین است که فاصله ی سوژه را برپایه ی سرعت مشخص نور در هر نقطه از تصویر به وسیله ی لیزر یا پالس نوری محاسبه می کند.تغییر بزرگ دیگر در رندر تجدیدنظرشده این است که حاشیه های نمایشگر به طور چشمگیری کاهش یافته اند. اندازه های احتمالی این گوشی ۱۵۷.۵x۷۵x۷.۸ میلی متر است که به ابعادگلکسی اس 9 پلاس با ابعاد ۱۵۸.۱x۷۳.۸x۸.۵ میلی متر بسیار نزدیک است. باوجوداین، صفحه نمایش دستگاه از ۶.۲ اینچ در اس ۹ پلاس به ۶.۴ اینچ افزایش یافته است که نشان دهنده ی کاهش درخورتوجه حاشیه های نمایشگر است.در قسمت پشتی گلکسی +s10 حسگر اثرانگشت مشاهده نمی شود؛ زیرا این قابلیت جای خود را به حسگر اثرانگشت اولتراسونیک یکپارچه با نمایشگر داده است. همچنین دوربین چهارگانه در قسمت عقب، ضخامت حداکثر ۹ میلی متری را به ارمغان می آورد که باتوجه به اینکه حسگر زیر نمایشگر ضخامت آن را یک میلی متر افزایش می دهد، بسیار تحسین برانگیز است. نمونه آزمایشی گوشی 5G سامسونگ نمایشگری به شدت عجیب وغریب دارد تصویر منتسب به محافظ نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس، روزنه دوگانه دوربین سلفی را فاش کرد گلکسی A8s سامسونگ ۱۹ آذر رونمایی می شود مراسم زنده قرعه کشی مسابقه گنج سامسونگ [برنده ها مشخص شدند] اولین تماس تصویری 5G با گوشی سامسونگ برقرار شد

مطلب با عنوان رندرهای اصلاح شده گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رندرهای اصلاح شده گلکسی اس 10 پلاس منتشر شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون