روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را تغییر خواهد داد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را تغییر خواهد داد

گوگل نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را تغییر خواهد داد

گوگل قصد دارد نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را که تاکنون ۳۰ میلیون کاربر جذب کرده است، برای هماهنگی با دیگر محصولات تغییر دهد.

گوگل قصد دارد نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را که تاکنون ۳۰ میلیون کاربر جذب کرده است، برای هماهنگی با دیگر محصولات تغییر دهد.اگر اخبار گوگلرا دنبال کرده باشید، قطعاً از تغییر نام ناگهانی محصولات این شرکت باخبر هستید. این بار نوبت به اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO رسیده است. این اپلیکیشن که برای گوشی هایی با حافظه ذخیره سازی محدود در نظر گرفته شده است، به زودی به Files By Google تغییر نام خواهد داد.این اپلیکیشن یک ساله، اخیراً به رکورد ۳۰ میلیون کاربر در ماه دست پیدا کرد که قطعا برای یک ابزار مدیریت فایل، رقم قابل قبولی محسوب می شود. مقاله های مرتبط:گوگل این اپلیکیشن را به صورت پیش فرض برای سیستم عامل اندروید گو در نظر گرفته است؛ اما طبق گفته ی این شرکت، افزون بر کاربران اندروید گو، کاربران نسخه های معمولی اندروید نیز از این برنامه استقبال کرده اند.ایده ی اصلی Files GO به این صورت است که با پیشنهاد پاکسازی اطلاعات از برخی بخش های خاص، به شما در آزادسازی فضای ذخیره سازی دستگاهتان کمک می کند؛ با این وجود، Files GO نقش خود را به عنوان یک ابزار مدیریت فایل نیز به خوبی انجام می دهد.پیش تر اهالی مانتین ویو خبر از بازطراحی این اپلیکیشن برای انطباق با زبان طراحی متریال دیزاین ۲ داده بودند. اکنون با تغییر نام این اپلیکیشن نیز اتفاق یادشده رخ داده است. زوم اپ: پلاک، هر خدمتی نیاز دارید، در محل شما زوم اپ: StoryZ؛ عکس هایتان را متحرک کنید زوم اپ: Neverthink؛ ویدیو های وایرال اینترنت را یک جا تماشا کنید زوم اپ: Niagara Launcher؛ لانچری ساده، سبک و متفاوت زوم اپ: TeamViewer؛ دستگاه های خود را از راه دور کنترل کنید

مطلب با عنوان گوگل نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را تغییر خواهد داد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل نام اپلیکیشن مدیریت فایل Files GO را تغییر خواهد داد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون