روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فیلتر هوشمند اینستاگرام؛ طرح جدید وزارت ارتباطات از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فیلتر هوشمند اینستاگرام؛ طرح جدید وزارت ارتباطات


به‌ گفته‌ی رئیس پلیس فتا، وزارت ارتباطات طرح فیلترینگ هوشمند اینستاگرام را بررسی می‌کند.

به گفته ی رئیس پلیس فتا، وزارت ارتباطات طرح فیلترینگ هوشمند اینستاگرام را بررسی می کند.سردار سید کمال هادیان فر، رئیس پلیس فتا، اعلام کرد که براساس آخرین آمارها، هم اکنون ۶۴ درصد از اقدامات مجرمانه ی فضای مجازی در تلگرام و نزدیک به ۳۲ درصد از آن ها در اینستاگرام رخ می دهد. هادیان فر در مورد احتمال فیلترینگ اینستاگرام گفت که تصمیم گیری در این خصوص برعهده ی کارگروه تعیین محتوای مجرمانه یا شورای فضای مجازی است.رئیس پلیس فتا با اشاره به برنامه ی جدید وزارت ارتباطات برای فیلترینگ هوشمند محتوا در فضای اینستاگرام گفت:وزارت ارتباطات سرویس جدیدی را طرح کرده که اگر این سرویس جدید بیاید، می تواند با عبور از SSL جدید اینستاگرام، فیلترینگ هوشمند را اینستاگرام ارائه دهد که اگر این طرح را ارائه دهد، بخشی از محتوای مجرمانه کم می شود.برنامه ی وزارت ارتباطات برای فیلترینگ هوشمند اینستاگرام در حالی مطرح شد که دو روز پیش، برخی از کاربران این شبکه ی اجتماعی در کشورمان از بروز اختلال در آن خبر می دادند؛ مشکلی که پس از گذشت چند ساعت، مرتفع شد.سردار سید کمال هادیان فر در مورد امکان رفع فیلتر شبکه ی اجتماعی توئیتر نیز گفت که پلیس فتا با رفع فیلتر این شبکه کاملا مخالف بوده و پیش تر دلایل خود را نیز برای این مخالفت ارائه داده است. اینستاگرام در حال کار روی استوری مخصوص مدارس است مدیرعامل پیشین اینستاگرام از رابطه خود با فیسبوک می گوید بیوگرافی آدام موسری، از فید خبری فیسبوک تا مدیریت اجرایی اینستاگرام اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی، زورگویی را در تصاویر و زیرنویس ها شناسایی می کند اینستاگرام موقعیت مکانی کاربران را با فیسبوک به اشتراک می گذارد

مطلب با عنوان فیلتر هوشمند اینستاگرام؛ طرح جدید وزارت ارتباطات از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فیلتر هوشمند اینستاگرام؛ طرح جدید وزارت ارتباطات از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون