روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای دیزنی خواهد بود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای دیزنی خواهد بود


دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای اختصاصی دیزنی است که سریال‌های جذابی از جمله اسپین‌آف جنگ ستارگان و سریال Loki از آن پخش خواهد شد.

دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای اختصاصی دیزنی است که سریال های جذابی از جمله اسپین آف جنگ ستارگان و سریال Loki از آن پخش خواهد شد.دیزنی ساعاتی پیش به صورت رسمی اعلام کرد که سرویس استریم محتوای اختصاصی این شرکت، قرار است «دیزنی پلاس» نامیده شود؛ سرویس استریمی که طبق گفته ها، اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی در ایالات متحده ی آمریکا در دسترس قرار خواهد گرفت.این شرکت در کنار اعلام نام رسمی سرویس استریم خود، از نام دو سریال مهم که قرار است از طریق +Disney پخش شوند نیز رونمایی کرد؛ طبق ادعای دیزنی، دومین اسپین آف از دنیای استار وارز با بازی دیه گو لونا در نقش شخصیت کاسیان اندور که وقایع آن پیش از فیلم Rogue One: A Star Wars Story اتفاق می افتند، از طریق دیزنی پلاس پخش خواهد شد. دیزنی همچنین اعلام کرده که سریال Loki نیز قرار است از طریق سرویس استریم این شرکت پخش شود؛ این سریال به طور مستقل، داستان شخصیت لوکی را از دنیای سینمایی مارول بیان می کند؛ شخصیتی که ایفای نقش آن بر عهده ی تام هیدلستون است. در کنار این سریال ها، دیزنی پلاس آثار دیگری را نیز برای پخش دارد که از میان آن ها می توان به سریال The Mandalorian اشاره کرد که داستان آن قرار است روی یک تفنگ دار تنها که در دنیای خارج از کهکشان قرار دارد، متمرکز باشد. همچنین پخش شدن سریال هایی بر اساس فیلم های محبوب «شرکت هیولاها» و «دبیرستان موزیکال» نیز از طریق دیزنی پلاس تایید شده است.تمامی این موارد نشان می دهند که دیزنی در پی آن است تا با بهره گیری از فرنچایزهای مجبوب فعلی اش، توجه بینندگان را به سرویس استریم محتوای اختصاصی خود، جلب کند. باید دید که سرویس دیزنی پلاس می تواند تا چه حد پروژه ی موفقیت آمیزی باشد.نظر شما در این مورد چیست؟ آیا نتفلیکس بیش از حد ارزش گذاری می شود؟ نوستالژی؛ نوار کاست چگونه نه تنها جهان بلکه قلب ها را تسخیر کرد نگاهی نزدیک به خانه ۱۵ میلیون دلاری یوتیوبرها در استرالیا مایکروسافت در حال توسعه ی اپلیکیشنی برای سرویس استریم بازی خود است نتفلیکس انتخاب خط داستانی Black Mirror را به کاربران می سپارد

مطلب با عنوان دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای دیزنی خواهد بود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای دیزنی خواهد بود از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون