روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • آی او اس 12.1.1، با قابلیت جدیدی برای فناوری Haptic Touch در آیفون XR همراه خواهد بود

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آی او اس 12.1.1، با قابلیت جدیدی برای فناوری Haptic Touch در آیفون XR همراه خواهد بود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آی او اس 12.1.1، با قابلیت جدیدی برای فناوری Haptic Touch در آیفون XR همراه خواهد بود


فناوری Haptic Touch، قابلیت‌های کمتری نسبت به 3D Touch دارد، اما طبق اعلام اپل ویژگی‌های جدید به آن اضافه خواهد شد.

فناوری Haptic Touch، قابلیت های کمتری نسبت به 3D Touch دارد، اما طبق اعلام اپل ویژگی های جدید به آن اضافه خواهد شد.یکی از تفاوت های بین آیفون XS و آیفون XR، پشتیبانی نکردن از ویژگی های 3D Touch در آیفون XR است، قابلیتی که این امکان را به کاربر می دهد تا با کمی فشار بیشتر بر روی صفحه نمایش؛ به یک میانبر خاص دسترسی داشته باشد، یا با استفاده از ویژگی "Peek" لینک ها را مشاهده کنند. به هر حال، طبق گزارش 9to5Mac، در آی او اس 12.1.1 فناوری Haptic Touch در آیفون XR، یکی دیگر از ویژگی های 3D Toch، که مشاهده اعلان ها است، را دریافت می کند. (به کمک این قابلیت کاربران می توانند با کمی فشار بر روی اعلان مورد نظر آن را مشاهده کنند)فناوری Haptic Touch، که با آیفون ایکس آر معرفی شد، به کاربران این امکان را می دهد که برخی قابلیت های 3D Touch بدون داشتن سخت افزار خاص آن بهره مند شوند. در حال حاضر، این فناوری فقط به اجرای دوربین و چراغ قوه از صفحه قفل و تغییر تنظیمات بخش کنترل سنتر محدود می باشد. برای استفاده از این قابلیت، کافیست ابتدا صفحه نمایش را برای مدت طولانی فشار دهید، سپس با چند باز خورد ویبره Haptic انتخاب شما تایید می شود. به نظر می رسد وجود این فناوری مشخص می کند که 3D Touch دیگر به یک فناوری بی فایده تبدیل شده است. اپل اعلام کرده بود که برنامه ای برای گسترش قابلیت های Haptic Touch دارد، که قابلیت مشاهده اعلان ها در آی او اس 12.1.1 اولین نمونه آن است.این کمی عجیب است، چراکه قابلیت فشار طولانی در آیپد ها وجود دارد، حال آنکه این تبلت ها از داشتن فناوری Haptic Touch که در آیفون XR معرفی شد، بی بهره هستند. متاسفانه این قابلیت در آیفون های قدیمی در دسترس نخواهد بود، و کاربران آن ها باید اعلان ها را ابتدا به سمت چپ بکشند و سپس گزینه مشاهده را انتخاب کنند.در حال حاضر آی او اس 12.1.1 در نسخه بتا قرار دارد و تاریخ انتشار نسخه اصلی آن مشخص نیست. تعداد گوشی های فعال آیفون اپل در آمریکا از مرز ۱۸۱ میلیون دستگاه گذشت ال جی تولید صفحه نمایش های OLED آیفون را آغاز کرد تاریخچه ی پرفراز و نشیب کمپ Infinite Loop اپل از نگاه کارمندان و مدیران بنچمارک آیپد پرو 2018 در انتوتو منتشر شد گفتگویی با جانی آیو؛ از فلسفه طراحی آیپد پرو جدید تا عناصر جادویی اپل پنسل 2

مطلب با عنوان آی او اس 12.1.1، با قابلیت جدیدی برای فناوری Haptic Touch در آیفون XR همراه خواهد بود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آی او اس 12.1.1، با قابلیت جدیدی برای فناوری Haptic Touch در آیفون XR همراه خواهد بود از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون