روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون بی‌سیم Mi AirDots Youth Edition شیائومی با قیمت ۳۰ دلار معرفی شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون بی‌سیم Mi AirDots Youth Edition شیائومی با قیمت ۳۰ دلار معرفی شد


شیائومی  از هدفون بی‌سیم  و سبک‌وزن خود با نام Mi AirDots Youth Edition با قیمت ۳۰ دلار و پشتیبانی از بلوتوث ۵.۰، با مصرف بهینه رونمایی کرد. 

شیائومی از هدفون بی سیم و سبک وزن خود با نام Mi AirDots Youth Edition با قیمت ۳۰ دلار و پشتیبانی از بلوتوث ۵.۰، با مصرف بهینه رونمایی کرد. شیائومیهدفون واقعا بی سیم خود را به بازار معرفی کرد. Mi AirDots Youth Edition هدفون بی سیم شیائومی است که علاقه مندان می توانند از تاریخ ۱۱ نوامبر برابر با ۲۰ آبان ماه، آن را با قیمت ۲۹ دلار خریداری کنند. هدفون بی سیم جدید شیائومی بسیار سبک طراحی شده است و هر گوشی آن تنها ۴.۲ گرم وزن و ابعادی برابر با ۷.۲ میلی متر دارد. سطح بیرونی هدفون حساس به لمس است و کاربران می توانند از طریق این سطح، موزیک پلیر خود را کنترل کنند، تماس ها را پاسخ دهند و دستیار دیجیتالی را فراخوانی کنند.مقاله های مرتبط:هدفون از بلوتوث ۵.۰ پشتیبانی می کند که مصرف بهینه ای دارد. اگر از هر دو گوشی هدفون برای پخش فایل صوتی استریو استفاده شود، به مدت ۴ ساعت می تواند سرویس بدهد و شارژ داشته باشد. اگر تنها از یک گوشی هدفون استفاده شود، امکان سرویس دهی تا ۵ ساعت را خواهد داشت. قاب محافظ هدفون نیز قابلیت تامین ۱۲ ساعت عمر باتری مورد نیاز هدفون را خواهد داشت. در حال حاضر Mi AirDots شیائومی تنها در بازار چین در دسترس قرار دارد. انتظار می رود شیائومی در تاریخ ۸ نوامبر برابر با ۱۷ آبان ماه رویدادی در لندن برگزار کند.پیشتر نیز گفته شده بود که رویداد شیائومی در تاریخ ۱۷ آبان ماه در لندن برگزار می شود. ممکن است در این رویداد علاوه بر می ۸ پرو، محصولات دیگری نیز معرفی شود. باید منتظر باشیم ببینیم آیا Xiaomi هدفون جدید خود را در این رویداد برای بازار انگلیس نیز معرفی خواهد کرد یا خیر. رویداد شیائومی در تاریخ ۱۷ آبان ماه در لندن برگزار می شود کاهش ۶ درصدی عرضه گوشی های هوشمند در بازار جهانی در فصل سوم ۲۰۱۸ نسخه ی جهانی شیائومی می 8 لایت برای اولین بار وارد بازار فرانسه و اوکراین می شود چالش عکاسی شیائومی با ۵۰ هزار دلار جایزه شیائومی در کمتر از یک سال به هدف فروش ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند دست می یابد

مطلب با عنوان هدفون بی‌سیم Mi AirDots Youth Edition شیائومی با قیمت ۳۰ دلار معرفی شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون بی‌سیم Mi AirDots Youth Edition شیائومی با قیمت ۳۰ دلار معرفی شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون