روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی S10 به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی S10 به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد


شایعه‌ی استفاده‌ی سامسونگ از اسکنر اثر انگشت زیر صفحه‌نمایش در پرچمدار بعدی خود به واقعیت نزدیک تر می شود.

شایعه ی استفاده ی سامسونگ از اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش در پرچمدار بعدی خود به واقعیت نزدیک تر می شود.یکی از خبرهای داغ حوزه ی گجت ها در چندروز گذشته، استفاده ی سامسونگ از اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک نسل سوم کوالکام روی پرچمدار جدید خود، گلکسی S10 و کنار گذاشتن اسکنر آیریس است. اکنون نیز تاییدیه ای بر این موضوع از جانب یک افشاکننده ی محبوب به نام Ice Universe منتشر شده است. همین طور حدس زده می شود که این اسکنر و فناوری موجود در صفحه ی نمایش تا نیمه اول سال ۲۰۱۹ منحصراً در اختیار سامسونگ قرار گرفته باشد. سنسور اولتراسونیک به کاررفته در S10 در مقایسه با اسکنرهای اثرانگشت نوری، بسیار سریع تر بوده و از ناحیه ی تشخیص وسیع تری برخوردار است؛ به نحوی که ۳۰% از صفحه ی نمایش را برای عملیات تشخیص و احراز هویت درگیر می کند[email protected]طبق این خبر فاش شده، این اسکنر جدید که برای گوشی های گلکسی سری S10 تولید می شود، بسیار سریع تر از نمونه های نوری فعلی است اما مهم ترین نکته ی آن، درگیر شدن سطح وسیعی از صفحه ی نمایش گوشی برای این کار است.مشکل اسکنرهای زیر صفحه ی نمایش فعلی این است که آن ها کوچک بوده و برای احراز هویت، اثر انگشت باید مشخصاً روی محدوده ی خاص و تعیین شده ای از صفحه نمایش قرار بگیرد و تقریباً برای به کارگیری و ترکیب آن ها با ماژول های سخت افزاری رایج، مشکل خاصی وجود ندارد. از سوی دیگر کوالکام مدلی را ارائه کرده است که عمل اسکن و انطباق را در ناحیه ای با گستره ی ۳۰% سطح صفحه ی نمایش گوشی به راحتی انجام می دهد؛ لذا دیگر نیازی به دقت و تمرکز برای یافتن محل سنسور نیست.مقاله های مرتبط:این اولین بار نیست که درباره ی فناوری اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک می شنویم. همین یک ماه پیش، یک منبع داخلی سامسونگ ادعا کرد که شرکت کره ای اصرار به استفاده از این فناوری به خاطر دقت بسیار بالا، به جای استفاده از راهکارهای نوری سابق دارد. سنسور اولتراسونیک موردبحث، تصویری سه بعدی از اثر انگشت با تمام خطوط و منافذش برمی دارد؛ بدون اینکه سایر منابع نور موجود در محیط بتوانند اختلالی در فرآیند تصویر برداری ایجاد کنند.اگر این خبر صحت داشته باشد، نهایتاً Galaxy S10 موفق خواهد شد نگرش ما را به رسته ی اسکنرهای اثر انگشت زیر صفحه ی نمایش تغییر داده و شاید همه بپذیرند که این فناوری اکنون بالغ شده و آماده ی ارائه به مصرف کننده است. رقبای چینی به دنبال مغلوب کردن سامسونگ در بازار هستند سامسونگ دستیار بیکسبی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد سامسونگ، ۱۸ آبان از گوشی تاشوی W2019 رونمایی می کند ویدیوی تبلیغاتی جدید گلکسی A9 با محوریت دوربین چهارگانه این گوشی چرا وان پلاس 6T بدون فناوری شارژ بی سیم و جک هدفون رونمایی شد

مطلب با عنوان گلکسی S10 به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی S10 به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش مجهز خواهد شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون