روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به گلکسی A9 سامسونگ از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به گلکسی A9 سامسونگ


گلکسی A9، گوشی میان‌رده‌ی جدید سامسونگ که در طی یک مراسم اختصاصی در کشور مالزی رونمایی شد، اولین گوشی‌هوشمند با ۴ دوربین در پشت دستگاه است.

گلکسی A9، گوشی میان رده ی جدید سامسونگ که در طی یک مراسم اختصاصی در کشور مالزی رونمایی شد، اولین گوشی هوشمند با ۴ دوربین در پشت دستگاه است.نسل جدید گلکسی A9 که قرار است جایگزینی برای نسخه ی ۲۰۱۶ آن باشد، عنوان نخستین گوشی هوشمندی را یدک می کشد که از دوربین چهارگانه بهره می برد.این دستگاه با تمرکز بر روی ارتقای تجربه کاربری درزمینهٔ دوربین معرفی شده است. مدیران سامسونگ اعلام کردند که قصد دارند کاربران دیگر سری های سامسونگ هم در لبه تکنولوژی قرار داشته باشند به همین دلیل نوآوری استفاده از ۴ دوربین برای اولین بار در سری A پیاده سازی شده است. دوربین چهارگانه ی گلکسی ای ۹ در گوشه ی سمت چپ پنل پشتی به صورت افقی قرار دارد و بیش از هر المان دیگری در نمای عقب محصول خودنمایی می کند، توجه داشته باشید که دوربین اصلی ساختار جمع وجوری دارد و برخلاف محصولاتی همچون آیفون XS یا پی ۲۰ پرو، برآمدگی آن چندان ضخیم نیست. این دستگاه قرار است بهترین میان رده سامسونگ در سال ۲۰۱۸ لقب بگیرد. در ادامه همراه باشید تا نگاهی ویدیویی به Galaxy A9 توسط نماینده زومیت در رویداد سامسونگ داشته باشیم. تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTVنظر شما در مورد این دستگاه چیست؟ مدل LTE کروم بوک پلاس وی 2 سامسونگ معرفی شد مدیر سامسونگ موبایل: گوشی تا شدنی سامسونگ در واقع یک تبلت است نگاه نزدیک زومیت به گلکسی A7 سامسونگ نگاه نزدیک زومیت به گلکسی A9 سامسونگ مقایسه گلکسی A9 با دیگر میانرده های سری A و نسل گذشته

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به گلکسی A9 سامسونگ از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به گلکسی A9 سامسونگ از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون