روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آنر مجیک 2 در تیزر ویدیویی رسمی دیده شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آنر مجیک 2 در تیزر ویدیویی رسمی دیده شد


مجیک ۲، محصول جدید آنر، در تیزری ویدیویی مشاهده شد. ظاهرا این گوشی تا پایان سال جاری عرضه می‌شود.

مجیک ۲، محصول جدید آنر، در تیزری ویدیویی مشاهده شد. ظاهرا این گوشی تا پایان سال جاری عرضه می شود.آنر، مجیک ۲ را در IFA 2018 به نمایش گذاشت و خبر از عرضه ی این گوشی هوشمند تا قبل از پایان سال جاری داد. تا به اینجای کار می دانیم که در Magic 2 از تراشه کرین ۹۸۰ در این گوشی استفاده شده و احتمالاْ در تاریخ ۳۱ اکتبر (۹ آبان) رونمایی می شود. این تیزر که ظاهراً برای تلویزیون چین آماده شده، سر از شبکه های اجتماعی درآورده و به ما اجازه می دهد تا نگاهی اجمالی به ظاهر این گوشی داشته باشیم.این ویدیو، بسیار ساده است. یک چرخش رنگی به همراه موسیقی با بیت بالا که شما را برای عرضه ی ماه اکتبر آماده کند. از طرفی پنل پشتی گوشی را مشاهده می کنیم که دوربین دوگانه عمودی به همراه فلش در قسمت بالا و چپ گوشی قرار گرفته است. اسکنر اثر انگشت مشاهده نمی شود و احتمالا زیر صفحه نمایش قرار دارد. این موضوع بدین معنی است که پنل این گوشی احتمالاْ OLED است.همچنان باید منتظر مشخصات رسمی این محصول باشیم تا ببینیم Honor چه چیزی را برای علاقه مندانش آماده کرده است. قیمت گوشی های هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد هواوی از دو تراشه جدید برای تقویت پردازش ابری رونمایی کرد آنر مجیک 2 به طور رسمی ۹ آبان رونمایی می شود واچ GT از سیستم عامل اختصاصی هواوی بهره می برد هواوی میت 20 با دوربین سه گانه معرفی می شود

مطلب با عنوان آنر مجیک 2 در تیزر ویدیویی رسمی دیده شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آنر مجیک 2 در تیزر ویدیویی رسمی دیده شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون