روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رجیستری در مرحله بعد برای مودم و روتر اجرا می‌شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رجیستری در مرحله بعد برای مودم و روتر اجرا می‌شود


معاون فناوری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که مرحله‌ی بعدی رجیستری برای مودم‌ها و روترها انجام خواهد شد.

معاون فناوری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که مرحله ی بعدی رجیستری برای مودم ها و روترها انجام خواهد شد.طرح رجیستری گوشی های هوشمند حدود یک سال پیش با هدف سامان دهی به بازار موبایل، مقابله با پدیده ی قاچاق گوشی های هوشمند و حصول اطمینان از بی ضرر بودن تمام محصولات وارادتی از حیث میزان تشعشعات با انجام آزمایش های SAR آغاز شد.حال پس از گذشت یک سال از کلید خوردن طرح رجیستری، حمیدرضا دهقانی نیا، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اتمام پروسه ی رجیستری گوشی های هوشمند، می گوید که مرحله ی بعدی طرح رجیستری مربوط به مودم ها و روترها خواهد بود. دهقانی نیا در خصوص روند طرح رجیستری چنین گفت:رجیستری موبایل تمام شد؛ اما برای مودم ها، دانگل ها (مودم های کوچک) و روترها (مسیریاب ها) در حال هماهنگی است که به زودی اجرا می شود.دهقانی نیا با اشاره به وارداتی بودن بخش عمده ای از مودم ها و روترها، مدعی شد که با اجرای طرح رجیستری، قاچاق چنین کالا هایی نیز از بین خواهد رفت. او در پایان تأکید کرد که با اجرای طرح رجیستری، قاچاق گوشی های موبایل نیز به پایان رسیده است. متخلفان رجیستری ۸۶۴ میلیارد ریال جریمه شدند ثبت برند یا علامت تجاری، هر آنچه باید در مورد این روند مهم قانونی بدانید از ابتدای سال تاکنون فقط دو میلیون گوشی وارد بازار شده است رجیستری تبلت های سیم کارت خور کلید خورد ۷۲۰ هزار گوشی در صف ورود به بازار؛ رجیستر ۱۸۰ میلیون دستگاه موبایل

مطلب با عنوان رجیستری در مرحله بعد برای مودم و روتر اجرا می‌شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رجیستری در مرحله بعد برای مودم و روتر اجرا می‌شود از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون