روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت گوشی‌های هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت گوشی‌های هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد


در ادامه‌ی فاش‌شدن‌های پی‌در‌پی درباره‌ی مشخصات و ویژگی‌های گوشی‌های میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو، این‌بار شاهد لو رفتنِ قیمت‌ پرچمداران هواوی هستیم.

در ادامه ی فاش شدن های پی در پی درباره ی مشخصات و ویژگی های گوشی های میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو، این بار شاهد لو رفتنِ قیمت پرچمداران هواوی هستیم.تنها کمتر از یک هفته ی دیگر به معرفی پرچمداران سری میتِ هواویبا نام های میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو زمان باقی مانده است؛ اما نزدیک شدن به رویداد اختصاص یافته باعث شده تا حجم شایعات دربار ه ی این دستگاه ها بیشتر از گذشته شود.به تازگی یک وب سایت فناوری لهستانی به اطلاعاتی دست پیدا کرده که به قیمتِ این دو گوشی می پردازد. طبق گفته ی این وب سایت، میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو به ترتیب با قیمت های ۸۰۰ و ۱۱۴۹ دلار به بازار روانه خواهند شد. با این حال، نکته ی جالب در این قیمت گذاری، رقم بالای پرداختی برای مدل پرو است که نزدیک به ۱۵۰ دلار از گران قیمت ترین پرچمداران حالِ حاضرِ بازار بالاتر است؛ این رقم دقیقاً با قیمتی که چندی پیش توسط یک وب سایت فناوری سوئیسی فاش شد، برابری می کند.با این اوصاف، اگرچه وب سایت یادشده ادعا می کند که به این ارقام توسط یک اوپراتور تلفن همراه دست پیدا کرده است؛ اما باتوجه به اینکه این اطلاعات توسط Huawei به صورت رسمی تأیید نشده، هنوز نمی توان درباره ی آن اظهار نظر قطعی کرد.نکته ی حائز اهمیت درباره ی قیمتِ فوق، اعمال شدن، مالیات بر ارزش افزوده ی کشور لهستان است؛ بنابراین در صورت صحت این ارقام، می توان انتظار قیمت پایین تری را در دیگر نقاط اروپا داشت. آنر مجیک 2 در تیزر ویدیویی رسمی دیده شد هواوی از دو تراشه جدید برای تقویت پردازش ابری رونمایی کرد آنر مجیک 2 به طور رسمی ۹ آبان رونمایی می شود واچ GT از سیستم عامل اختصاصی هواوی بهره می برد هواوی میت 20 با دوربین سه گانه معرفی می شود

مطلب با عنوان قیمت گوشی‌های هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت گوشی‌های هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون