روی خط خبر

موضوع: سخت افزار منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی از دو تراشه جدید برای تقویت پردازش ابری رونمایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی از دو تراشه جدید برای تقویت پردازش ابری رونمایی کرد


هواوی به‌تازگی در جریان برگزاری کنفرانسی ویژه در شهر شانگهای، از دو تراشه‌ی جدید برای تقویت کسب‌و‌کار مبتنی بر پردازش ابری خود، رونمایی کرده است.

هواوی به تازگی در جریان برگزاری کنفرانسی ویژه در شهر شانگهای، از دو تراشه ی جدید برای تقویت کسب و کار مبتنی بر پردازش ابری خود، رونمایی کرده است.هواوی که هم اکنون بزرگترین شرکت سازنده ی تجهیزات مخابراتی در دنیا به شمار می آید، ساعاتی پیش در جریان برگزاری کنفرانس Huawei Connect در شهر شانگهایِ چین، از دو تراشه ی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی به منظور تقویت کسب و کار مبتنی بر پردازش ابری خود، رونمایی کرد؛ هواوی کانکت، کنفرانسی است که این شرکت چینی همه ساله با شُرکای جهانی خود، برگزار می کند.سال پیش بود که هواوی، کسب و کار مبتنی بر فضای ابری جدیدی را راه اندازی کرد تا بتواند بخشی از بازار ابری کشور چین را که هم اکنون تحت سلطه ی Alibaba Cloud است، در اختیار بگیرد.شرکت های سیلیکون که متعلق به Huawei است، در زمینه ی ساخت تراشه برای گوشی های هوشمند، تجهیزات مخابراتی و دوربین های نظارتی فعالیت می کند؛ با این همه، تراشه های موبایلی این شرکت، تنها در گوشی های هواوی مورد استفاده قرار می گیرند.نظر شما در این رابطه چیست؟ عرضه بلاک چین به عنوان سرویس، بازاری ۷ میلیارد دلاری دارد آنر مجیک 2 به طور رسمی ۹ آبان رونمایی می شود واچ GT از سیستم عامل اختصاصی هواوی بهره می برد هواوی میت 20 با دوربین سه گانه معرفی می شود قیمت هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد

مطلب با عنوان هواوی از دو تراشه جدید برای تقویت پردازش ابری رونمایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی از دو تراشه جدید برای تقویت پردازش ابری رونمایی کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون