روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پلتفرم هوش مصنوعی machinify منجر به افزایش ۱۰ میلیون دلاری سرمایه‌ شرکتش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پلتفرم هوش مصنوعی machinify منجر به افزایش ۱۰ میلیون دلاری سرمایه‌ شرکتش شد


پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی machinify که به شرکت‌ها کمک می‌کند از داده‌های جمع‌آوری‌شده‌ درآمد کسب کنند، منجر به افزایش ۱۰ میلیون دلاری این شرکت شد.

پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی machinify که به شرکت ها کمک می کند از داده های جمع آوری شده درآمد کسب کنند، منجر به افزایش ۱۰ میلیون دلاری این شرکت شد.این روزها شرکت های بسیاری داده ها را جمع آوری می کنند، ولی نمی توانند از داده های جمع آوری شده به شکل درستی استفاده کنند. در نتیجه جمع آوری داده برای شرکت ها درآمد بیشتری به همراه ندارد. اگر شرکت ها بتوانند به داده ها دسترسی داشته باشید و با کمک آنها به درک و بینش جدیدی در کار برسند، بی شک می توان گفت که داده ها برای چنین شرکت هایی بسیار ارزشمند است. شرکت Machinify یکی از شرکت هایی است که به داده ها توجه ویژه ای نشان می دهد و به صورت تخصصی در این حوزه وارد شده است. این شرکت مبتنی بر هوش مصنوعی توانست در مرحله ی اول Series A توسط راهبری شرکت هایی همچون Battery Ventures با همکاری GV و Matrix Partners، سرمایه ای به ارزش حدود ۱۰ میلیون دلار جذب کند. پراسانا گان سان، مدیرعامل و موسس Machinify اعلام کرد: ایده ی اصلی ما برای شرکت های امروزی این است که بتوانند میلیون ها تن داده جمع آوری کنند. اما اگر دقت کنید، تنها تعداد اندکی از شرکت ها می توانند از این داده های جمع آوری شده برای تصمیم گیری هوشمندتر جهت بهبود کارایی استفاده کنند.مقاله های مرتبط:پلتفرم معرفی شده از طریق شرکت Machinify، می تواند داده های خام سیستم مربوط به مشتریان سازمانی را فراهم کرده و داده های مربوط به بهینه سازی سیستم را مشخص کند. از این داده ها برای کسب درآمد بیشتر یا دستیابی به اهداف دیگری استفاده می شود. این پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی Machinify می داند با داده های جمع آوری شده چه باید انجام دهد. پراسانا گان سان در ادامه ی صحبت های خود اضافه کرد که این پلتفرم ماشینی با توجه به تصمیم گیری های قبلی، می تواند کار درستی را که باید انجام دهد مشخص کند. یک مثال خوب از نحوه ی استفاده ی شرکت ها از Machinify، مربوط به حوزه ی مراقبت بهداشتی می شود. در این حوزه، معمولا شرکت ها از ابزارهایی استفاده می کنند تا دقت و سرعت را در فرآیند خود افزایش دهند. با افزایش دقت و سرعت، امکان کسب درآمد بیشتر برای شرکت ها فراهم می شود و در عین حال شرکت ها می توانند در جهت کاهش هزینه ها گام بردارند. آدام گوبارا، یکی از اعضای اصلی GV در بیانیه ای اعلام کرد:Machinify با استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، بر برخی مسائل مهم عملیاتی و اجرایی تمرکز ریزبینانه دارد. این نسل جدید نرم افزار، به صورتی پویا و مبتنی بر مدل های مختلف هوش مصنوعی و دیتابیس های بزرگ فعالیت می کند. در نتیجه نیازمند رویکردهای کاملا متفاوت است و ما معتقدیم تیم کاری Machinify و پلتفرم آنها می تواند به شرکت ها کمک کند تا ارزش بیشتری کسب کنند. اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی، زورگویی را در تصاویر و زیرنویس ها شناسایی می کند همزاد دیجیتالی، موجودی که شرکت های فناوری از داده های ما می سازند فیسبوک و NSA از نظر گفتمان و هدف شبیه به هم هستند معرفی کتاب: ریاضیات، سلاحی برای تخریب از کتی انیل گوگل و حاکمیت مطلق بر دنیای فناوری؛ بخش چهارم: خدمات امروز و فناوری های فردا

مطلب با عنوان پلتفرم هوش مصنوعی machinify منجر به افزایش ۱۰ میلیون دلاری سرمایه‌ شرکتش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پلتفرم هوش مصنوعی machinify منجر به افزایش ۱۰ میلیون دلاری سرمایه‌ شرکتش شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون