روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل نخستین ایرباد USB-C خود را عرضه کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل نخستین ایرباد USB-C خود را عرضه کرد


گوگل امشب در جریان رویداد معرفی پیکسل ۳، برخلاف انتظار برخی از هدفون بی‌سیم پیکسل باد هیچ نامی نبرد و به جای آن یک جفت ایرباد USB-C جدید معرفی کرد.

گوگل امشب در جریان رویداد معرفی پیکسل ۳، برخلاف انتظار برخی از هدفون بی سیم پیکسل باد هیچ نامی نبرد و به جای آن یک جفت ایرباد USB-C جدید معرفی کرد.تا آستانه ی برگزاری رویداد سخت افزاری امشب گوگل که تا دقایقی پیش در جریان بود، گمانه زنی هایی مبنی بر معرفی نسل دوم پیکسل باد شنیده می شد؛ اما گوگل در مراسم امشبش به هدفون بی سیم خود هیچ اشاره ای نکرد و در مقابل دست به معرفی یک جفت ایرباد USB-C زد. این شرکت هرچند هیچ نامی از این ایرباد جدید نبرد؛ اما صفحه ی محصول خود را در وب سایتش به روزرسانی کرده است.ایردباد جدید گوگل از همان مکانیزم قرارگیری پیکسل باد بهره می برد و مجهز به حلقه هایی پارچه ای است که برای سازگاری با هر گوش قابل تنظیم هستند. این ایرباد همچنین مجهز به دکمه ای است که با فعال سازی آن می توان به گوگل اسیستنت دسترسی پیدا کرد، اعلان ها را شنید یا ترجمه های آنی گوگل ترنسلیت را امتحان کرد. بنابر ادعای گوگل، این ایرباد با هر دستگاه مجهز به درگاه USB-C سازگار است.ایرباد USB-C گوگل با قیمت ۳۰ دلار و از طریق فروشگاه گوگل قابل سفارش است. گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 XL در برابر رقبا گوگل: پیکسل 3 در زمینه ی عکس برداری، قدرتمندتر از آیفون XS اپل است گوگل ترنسلیت روزانه 143 میلیارد کلمه را پردازش می کند گوگل لنز با پیکسل 3 گوگل یکپارچه شده است پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال در برابر نسل گذشته؛ چه چیزی تغییر کرده است

مطلب با عنوان گوگل نخستین ایرباد USB-C خود را عرضه کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل نخستین ایرباد USB-C خود را عرضه کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون