روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد


جدول قیمت‌‌ نسخه‌های مختلف هواوی میت ۲۰ و هواوی میت ۲۰ پرو به‌صورت غیر رسمی و از طریق یک منبع ناشناس فاش شد. 

جدول قیمت نسخه های مختلف هواوی میت ۲۰ و هواوی میت ۲۰ پرو به صورت غیر رسمی و از طریق یک منبع ناشناس فاش شد. تاکنون خبرهای غیر رسمی و فاش شده بسیاری در مورد هواوی میت ۲۰ و هواوی میت ۲۰ پرو منتشر شده است. در بین انبوه خبرهای فاش شده، جای یک خبر همیشه خالی بود.تاکنون هیچگونه خبری در مورد قیمت نسخه های مختلف این دو گوشی هوشمند منتشر نشده است.ولی ظاهرا یادداشت ارسال شده از طرف یک منبع ناشناس به PhoneArena، وضعیت را کمی تغییر داده است و اطلاعات مربوط به قیمت گذاری میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو هواوی دیگر در هاله ای از ابهام قرار ندارد. مقاله های مرتبط:لازم است قبل از طرح موضوع قیمت ها، نکته ی مهمی را در نظر داشته باشید. قیمت های مورد نظر، قیمت پیشنهادی توزیع کنندگان سخت افزاری به خرده فروشی ها است. به همین دلیل، معمولا در نهایت مصرف کنندگان می توانند محصول را با قیمتی بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار بیشتر از بازار تهیه کنند. یکی از نکات جالبی که در مورد جدول قیمت ها وجود دارد این است که قیمت ها برحسب فرانک سوئیس برای PhoneArena ارسال شده اند. قیمت پایه ی Huawei Mate 20، از ۸۰۵ دلار برابر با 799 فرانک سوئیس آغاز می شود. این بدین معنی است که مصرف کنندگان باید انتظار داشته باشند تا این نسخه ی میت ۲۰ را با قیمتی در حدود ۸۵۰ تا ۹۰۰ دلار از بازار خریداری کنند. با نگاهی به جدول قیمت ها متوجه می شوید که برچسب قیمت مربوط به میت ۲۰ هواوی با ظرفیت حافظه ی داخلی ۱۲۸ گیگابایت است. متاسفانه، ظرفیت حافظه ی رم این گوشی هوشمند مشخص نشده است. البته با توجه به نسخه های قبلی گوشی های هوشمندHuawei، احتمال آن می رود که این مدل، ظرفیت حافظه ی رم ۴ گیگابایتی داشته باشد. در هر صورت، انتظار می رود هواوی میت ۲۰ در رنگ های مشکی، آبی و شفقی به بازار عرضه شود.با توجه به اطلاعات فاش شده، قیمت پایه ی Mate 20 Pro هواوی نیز از ۱۰۱۰ دلار برابر با ۹۹۹ فرانک سوئیس آغاز می شود. این بدین معنی است که مصرف کنندگان می توانند میت ۲۰ پرو را با شروع قیمت ۱۱۰۰ دلار خریداری کنند. این نسخه نیز همانند مدل معمولی، از ظرفیت حافظه ی ۱۲۸ گیگابایتی بهره می برد. البته انتظار می رود که میت ۲۰ پرو با حافظه ی رم ۶ گیگابایتی و در رنگ های مشکی، آبی و شفقی به بازار عرضه شود. برای مشخص شدن صحت و سقم اعداد و ارقام باید تا ۱۶ اکتبر برابر با ۲۴ مهرماه منتظر بمانیم تا همه چیز روشن شود.پیشتر گفته شدکه میت ۲۰ هواوی ۲۴ مهرماه در لندن رونمایی می شود. نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به آنر 7C و آنر 7S هواوی ویدئوی جدیدی از میت 20 پرو هواوی پیش از رونمایی رسمی منتشر شد هواوی با تراشه 7 نانومتری کرین 980 فاصله خود را با آیفون XS کاهش می دهد کوالکام و سامسونگ به دنبال توسعه ی پردازنده های 7 نانومتری هستند هواوی Y9 2019 با تراشه کرین 710 و چهار دوربین معرفی شد

مطلب با عنوان قیمت هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت هواوی میت 20 و میت 20 پرو فاش شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون