روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سرویس‌های اسنپ تریپ، مستربلیط، رسپینا 24 و سپهر 360 فیلتر شدند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سرویس‌های اسنپ تریپ، مستربلیط، رسپینا 24 و سپهر 360 فیلتر شدند


از شب گذشته دسترسی به چهار سرویس بزرگ حوزه مسافرتی و گردشگری کشور ممکن نیست.

از شب گذشته دسترسی به چهار سرویس بزرگ حوزه مسافرتی و گردشگری کشور ممکن نیست.می توان از استارتاپ های حوزه ی گردشگری و مسافرتی، از موفق ترین نمونه های موجود در بین کسب و کارهای نوپا کشور یاد کرد. این استارتاپ ها با تامین بلیط، لیست تور های مسافرتی و رزرو آنلاین هتل برای کاربران، تمامی نیاز های آن ها را در راستای سفری راحت تامین می کنند.اما به تازگی چهار عدد از بزرگ ترین نام های حوزه ی خرید بلیط و رزرو هتل بدون هیچ اخطار و اعلام قبلی، فیلتر شده اند. اسنپ تریپ به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه اینترنتی ایران، سرویس خرید بلیط هواپیما مستر بلیط و سپهر ۳۶۰ و وب سایت رزرو هتل، خرید بلیط و تور مسافرتی رسپینا ۲۴، چهار سرویسی هستند که به تازگی فیلتر شده و دسترسی به آن ها ممکن نیست.هنوز جزئیاتی از دلیل فیلترینگ سرویس های مذکور در دست نیست. زومیت را دنبال کنید تا به محض انتشار جزئیات این موضوع توسط مقامات رسمی، از آن مطلع شوید. اسنپ درباره رویت اپلیکیشن های رقیب در گوشی کاربرانش توضیح داد تعطیلی اسنپ و تپسی درصورت تصویب لایحه محدودیت فعالیت تاکسی های اینترنتی سرنوشت تاکسی های اینترنتی در هاله ای از ابهام؛ لایحه جدید دولت چیست؟ ارایه لایحه محدودیت فعالیت تاکسی های اینترنتی به دولت اسنپ پس از قطع ارتباط API گوگل مپس، سرویس نقشه بومی ارائه می دهد

مطلب با عنوان سرویس‌های اسنپ تریپ، مستربلیط، رسپینا 24 و سپهر 360 فیلتر شدند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سرویس‌های اسنپ تریپ، مستربلیط، رسپینا 24 و سپهر 360 فیلتر شدند از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون