روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • تلاش‌های بی‌ثمر هواوی برای کم اهمیت جلوه دادن رویداد اپل

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلاش‌های بی‌ثمر هواوی برای کم اهمیت جلوه دادن رویداد اپل از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلاش‌های بی‌ثمر هواوی برای کم اهمیت جلوه دادن رویداد اپل


در حالی‌ که اخبار روزهای اخیر دنیای فناوری، تحت‌الشعاع محصولات جدید اپل و فناوری‌های به‌کاررفته در آن‌ها قرار گرفته است؛ هواوی از این مسئله خوشحال نیست.

در حالی که اخبار روزهای اخیر دنیای فناوری، تحت الشعاع محصولات جدید اپل و فناوری های به کاررفته در آن ها قرار گرفته است؛ هواوی از این مسئله خوشحال نیست.پس از معرفی سه گوشی آیفون 10 اس مکس، 10 اس و 10 آر، تعجبی ندارد که اپلتیتر اول تمامی خبرگزاری ها باشد؛ اما یکی از رقبای اپل ظاهرا از این اتفاق چندان خشنود نیست.هواویکه اخیرا خود را به عنوان دومین تولیدکننده ی بزرگ گوشی هوشمند در جهان مطرح ساخته است، پیش از مراسم رونمایی آیفون های جدید، به یکباره فعالیتش را در توییتر افزایش داد و سعی کرد بر قابلیت های پرچمدارهای فعلی خود یعنی P20 و P20 Proتأکید کرده و آن ها را تبلیغ کند. با اتمام رویداد اپل، شرکت چینی پا را از این فراتر گذاشته و سه تیزر از میت ۲۰ پرو منتشر کرد.مقاله ی مرتبط:در اولین تیزر منتشرشده توسط توییتر رسمی Huawei، قابی از گوشی میت ۲۰ پرو مشاهده می شود که نوری از داخل آن تابیده است. قاب مذکور شایعات قبلی در خصوص لبه های گرد نمایشگر این گوشی را تأیید می کند. روی تصویر موردبحث نوشته شده است:ممنون که گذاشتید ما پیروز واقعی امسال باشیم.زیر این نوشته، مثل نوشته های دو تیزر دیگر، تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر)، به عنوان تاریخ رونمایی از میت ۲۰ پرو در لندن درج شده است.تیزر دوم هواوی کمی گستاخانه تر بود؛ چینی ها در این تیزر از شکل دایره ی به کاررفته در دعوت نامه ی اپل استفاده کردند؛ به طوری که شخصی را در این دایره در حال دویدن نشان دادند و نهایتا با متن زیر به آن پایان دادند:ممنون که ما را به عنوان شرکتی مبتکر حمایت می کنید.هواوی در آخرین تیزر ضمن نمایش بازه ی وسیعی از رنگ ها و اشاره به خوش مصنوعی، به صورت غیر مستقیم از Apple برای «عدم ایجاد تحول» در آیفون های جدید تشکر کرد.در مجموع، باید گفت هرچند تلاش های هواوی برای کم اهمیت جلوه دادن اخبار اپل چندان موفقیت آمیز نبود؛ اما اگر جانب انصاف را رعایت کنیم، پرچمدار بعدی شرکت چینی در هر حال یکی از فوق العاده ترین گوشی های سال لقب خواهد گرفت. ال جی دیسپلی دومین تأمین کننده نمایشگرهای OLED آیفون می شود سیمکارت دوم در آیفون XS و XS مکس اپل تنها در ۹ کشور پشتیبانی می شود پیش فروش آیفون XS مکس، آیفون XS و اپل واچ سری 4 آغاز شد FDA برای تایید قابلیت نوار قلبی اپل واچ سری 4 از داده های Apple Heart Study استفاده کرده است بنچمارک اولیه A12 اپل از پیشرفت کم آن نسبت به A11 حکایت دارد

مطلب با عنوان تلاش‌های بی‌ثمر هواوی برای کم اهمیت جلوه دادن رویداد اپل از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلاش‌های بی‌ثمر هواوی برای کم اهمیت جلوه دادن رویداد اپل از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون