روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معاون وزیر ارتباطات: وضعیت نرخ‌گذاری و تغییر قیمت‌ بسته‌های اینترنت را بررسی می‌کنیم از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معاون وزیر ارتباطات: وضعیت نرخ‌گذاری و تغییر قیمت‌ بسته‌های اینترنت را بررسی می‌کنیم


تغییر نرخ بسته‌های روزانه و شبانه اینترنت موبایل، موجبات اعتراض کاربران را برانگیخته، بر این اساس رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اعلام کرده که وضعیت نرخ‌گذاری بسته‌های اینترنت اپراتورها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تغییر نرخ بسته های روزانه و شبانه اینترنت موبایل، موجبات اعتراض کاربران را برانگیخته، بر این اساس رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اعلام کرده که وضعیت نرخ گذاری بسته های اینترنت اپراتورها مورد بررسی قرار می گیرد.گزارش ها حاکی است که تغییری در مدل قیمت گذاری بسته های اینترنت موبایل از سوی اپراتورها ایجاد نشده است. بر این اساس حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می گوید که رگولاتوری این موضوع را رصد می کند و اگر فروش اینترنت، خلاف تعرفه اعلام شده و خلاف مقررات باشد، با آن برخورد و اعمال قانون خواهد کرد.وی درباره ی این موضوع که چرا اپراتورها در قیمت گذاری بسته های اینترنت، کاربران را مجبور به خرید اینترنت شبانه در کنار روزانه می کنند، اظهار می کند که تاکنون مدل بسته های اینترنت اپراتورهای موبایل به گونه ای بود که بسته های ترکیبی با قیمت های کم یا حجم رایگان به کاربران پیشنهاد می شد تا آنها تشویق به استفاده شوند. اما باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد که هم اکنون آیا اپراتورها حق انتخاب را از کاربر گرفته اند یا خیر.مقاله های مرتبط:بر اساس گزارش معاون وزیر ارتباطات، موضوع توسط معاونت نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری مورد بررسی قرار می گیرد و اگر لازم بود، بسته های اینترنت اپراتورها اصلاح خواهد شد. حتی در مصوبه ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، هدف غیرمستقیم ما از لغو فروش اینترنت حجمی این بود که میل به بسته های شبانه که کاربران مجبور بودند به خاطر رایگان و ارزان بودن، از آن استفاده کنند، کاهش یابد.وی با اشاره به اینکه در مصوبه اینترنت غیرحجمی، مردم بر مبنای اتصال، در هر ساعتی از شبانه روز امکان استفاده از خدمات اینترنت ثابت را خواهند داشت، گفت که این موضوع را در اینترنت موبایل هم بررسی خواهیم کرد. باید اپراتورهای موبایل حق انتخاب را به مشترک بدهند و در کنارش می توانند آپشن هایی برای اینترنت شبانه هم در اختیار کاربر بگذارند. وزیر ارتباطات اعلام کرد: پوشش پهنای باند پرسرعت در تمام کشور؛ تجهیز۱۲۵۰ روستا به خودپرداز تعرفه متغیر برای بسته های اینترنت ترکیبی شبانه و روزانه غیرقانونی است تغییر سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی آسیاتک هشدار مدیران ۱۶ شرکت به ایجاد انحصار در بازار اینترنت تاکید مجدد وزیر ارتباطات: ارز ۴۲۰۰ تومانی فقط به گوشی های کمتر از ۳۰۰ دلار تعلق می گیرد

مطلب با عنوان معاون وزیر ارتباطات: وضعیت نرخ‌گذاری و تغییر قیمت‌ بسته‌های اینترنت را بررسی می‌کنیم از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معاون وزیر ارتباطات: وضعیت نرخ‌گذاری و تغییر قیمت‌ بسته‌های اینترنت را بررسی می‌کنیم از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون