روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به اپل واچ سری 4 از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاه نزدیک به اپل واچ سری 4


نگاه نزدیک به اپل واچ سری 4 که شب گذشته با ویژگی‌هایی همچون نمایشگر بزرگ‌تر، پردازنده‌ی سریع‌تر و قابلیت ثبت نوار قلبی معرفی شد.

نگاه نزدیک به اپل واچ سری 4 که شب گذشته با ویژگی هایی همچون نمایشگر بزرگ تر، پردازنده ی سریع تر و قابلیت ثبت نوار قلبی معرفی شد.در کنار رونمایی از آیفون XS، آیفون XS مکس و آیفون XR، شب گذشته اپل از نسل جدید ساعت هوشمند پرطرفدار خود نیز رونمایی کرد. ساعت هوشمند جدید اپل به لطف باریک تر شدن حاشیه ها، در مدل کوچک به میزان ۳۵ درصد و در مدل بزرگ در حدود ۳۲ درصد، نمایشگر وسیع تری نسبت به گذشته دارد؛ در حالی که ضخامت دستگاه و وزن آن کاهش یافته است.مقاله های مرتبط:توان پردازشی ساعت هوشمند Apple Watch Series 4 را پردازنده ی ۶۴ بیتی و دو هسته ای S4 تأمین می کند که به ادعای کوپرتینونشین ها دو برابر سریع تر از تراشه ی نسل قبلی است. اپل ادعا می کند که با وجود توان پردازشی بالاتر اپل واچ سری ۴، عمر باتری آن، مانند گذشته ۱۸ ساعت خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی ساعت هوشمند جدید Apple، توانایی آن در تهیه ی نوار قلبی از کاربر است، اپل واچ 4 می تواند با تشخیص فعالیت های غیرطبیعی قلب، شخص را از این موضوع آگاه کند. توانایی تشخیص سقوط احتمالی کاربر از جمله ی دیگر قابلیت های جدید اپل واچ سری ۴ به حساب می آید.شما می توانید در پایان ویدیوی نگاه نزدیک به ساعت هوشمند اپل واچ سری 4 را مشاهده کنید: آیفون XS و آیفون XS Max با فناوری شارژ بی سیم سریع تر به بازار عرضه می شوند پد شارژ بی سیم AirPower؛ گجتی که جای خالی اش در رویداد دیشب احساس شد نگاه نزدیک به آیفون XR اپل نگاه نزدیک به آیفون XS و آیفون XS مکس اپل اینتل تولید تراشه ۱۴ نانومتری را به TSMC برون سپاری می کند

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به اپل واچ سری 4 از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاه نزدیک به اپل واچ سری 4 از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون