روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون بی‌سیم جدید وان پلاس، ۲۵ مهرماه معرفی می‌شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون بی‌سیم جدید وان پلاس، ۲۵ مهرماه معرفی می‌شود


نخستین هدفون بی‌سیم وان‌پلاس موسوم به OnePlus Bullets Wireless همزمان با وان‌پلاس ۶ تی، ۱۷ اکتبر برابر با ۲۵ مهرماه معرفی می شود. 

نخستین هدفون بی سیم وان پلاس موسوم به OnePlus Bullets Wireless همزمان با وان پلاس ۶ تی، ۱۷ اکتبر برابر با ۲۵ مهرماه معرفی می شود. انتظار می رود وان پلاس ۶ تی در تاریخ ۱۷ اکتبر برابر با ۲۵ مهرماه به صورت رسمی معرفی شود. اما ممکن است آخرین پرچمدار وان پلاس تا یک ماه بعد از رونمایی به بازار عرضه نشود؛ هرچند علاقه مندان می توانند وان پلاس 6T را بعد از مراسم رونمایی، پیش سفارش کنند. وان پلاس ۶ تی در مراسم معرفی تنها ظاهر نخواهد شد. وان پلاس قصد دارد همزمان در رونمایی آخرین گوشی هوشمند پرچمدار خود، محصول دیگری را نیز معرفی کند. هدست بی سیم وان پلاس موسوم به OnePlus Bullets Wireless، در تاریخ ۲۵ مهرماه همزمان با رونمایی OnePlus 6T معرفی خواهد شد. ایرباد بی سیم وان پلاس، به سرعت بعد از رونمایی به بازار عرضه می شود و علاقه مندان می توانند آن را خریداری کنند. انتظار می رود کاربران از ایرباد جدید وان پلاس به خوبی استقبال کنند. مقاله های مرتبط:ایرباد جدید وان پلاس اخیرا در سازمان FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال) رویت شد. تصویر فاش شده ایرباد در آن زمان، طراحی دورگردنی مرسوم و متداول ایرباد را به خوبی نشان می دهد. طراحی ایرباد در فایل های مربوط به FCC و همچنین نام محصول که در تصاویر فاش شده، به خوبی نشان می دهند که OnePlus در حال آماده سازی نسخه ی جدید هدفون بی سیم است. باید دید ایرباد بی سیم جدید چه نقاط قوتی نسبت به مدل فعلی دارد و از چه جهاتی بهبود یافته؛ البته اگر بهبودی نیز رخ داده باشد.یکی از موضوعات مهم در مورد ایرباد بی سیم وان پلاس، قیمت آنها است. اگر وان پلاس بتواند ایرباد بی سیم خود را با قیت مناسب و مقرون به صرفه ای به بازار عرضه کند، بی شک علاقه مندان از این محصول استقبال خوبی نشان خواهند داد. یکی از نقاط قوت قطعی وان پلاس در فروش ایرباد که منجر به محبوبیت این محصول در بین کاربران شده ، قیمت مناسب آنها است. وان پلاس 6 تی از سنسور اثرانگشت در زیر صفحه نمایش بهره می برد آشکار شدن طراحی و مشخصات وان پلاس 6 تی در تصاویر جعبه این محصول وان پلاس در رویداد ۲۵ دی ماه ۱۳۹۷ یک سورپرایز بزرگ دارد وان پلاس 6 تی سال جاری عرضه خواهد شد وان پلاس 3 و وان پلاس 3 تی به روزرسانی اندروید P را دریافت می کنند

مطلب با عنوان هدفون بی‌سیم جدید وان پلاس، ۲۵ مهرماه معرفی می‌شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون بی‌سیم جدید وان پلاس، ۲۵ مهرماه معرفی می‌شود از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون