روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایربادهای Pivot و React برای ورزشکاران معرفی شدند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایربادهای Pivot و React برای ورزشکاران معرفی شدند


شرکت Under Armour اخیرا با همکاری جی‌بی‌ال از دو ایرباد جدید به‌نام‌های Pivot و React برای ورزشکاران حرفه‌ای رونمایی کرده است.

شرکت Under Armour اخیرا با همکاری جی بی ال از دو ایرباد جدید به نام های Pivot و React برای ورزشکاران حرفه ای رونمایی کرده است.ایربادهای بی سیم تا زمانی که از گوش نیافتند، یکی از بهترین انتخاب ها برای باشگاه رفتن محسوب می شوند. اخیرا دو شرکت Under Armour و JBL با در نظر گرفتن مشکل افتادن ایرباداز گوش ورزشکاران، دو ایرباد بلوتوثی جدید را معرفی کرده اند. یکی از آن ها، Pivot نام دارد که ایربادی بی سیم و اسپرت است و در دسته ی ایربادهای اُوِر ایر (دور گوش) قرار می گیرد. دیگری یک ایرباد آن ایر (تو گوشی) بی سیم و اسپرت به نام React است؛ سازنده ادعا کرده است که هیچ کدام از این دو ایرباد به هنگام انجام فعالیت های ورزشی، از گوش نمی افتند.ایربادهای بی سیم Pivot و React سبک وزن هستند و از گواهی IPX7 (مقاومت در برابر آب) بهره می برند؛ اما موارد یادشده را نمی توان برگ برنده ی این ایربادها عنوان کرد. بهترین نکته ی این ایربادها، نوع طراحی آن ها است که به نیافتادن شان از گوش کمک شایانی کرده است.ReactPivotمقاله ی مرتبط:اگر بخواهید صداهای اطراف را هم بشنوید، می توانید با فشار دادن کلیدی خاص، به طور موقت صدای موسیقی را کم کنید. این ایربادها از ویژگی دیرگی هم بهره می برند و می توانند صداهای بیرونی را تقویت کنند تا اگر خواستید به دویدن در خارج از خانه بپردازید، حواس تان به صداهای اطراف تان نیز باشد. ایربادهای Pivot و React دارای یک باتری با عمر ۹ ساعته هستند.آندر آرمور و جی بی ال اعلام کرده اند که ایربادهای یادشده طی فصل تعطیلات با قیمت ۱۴۰ دلار عرضه خواهند شد. هدفون های تو گوشی Endurance Peak و Free جی بی ال رونمایی شدند ایرباد MOMENTUM True Wireless سنهایزر با قیمت ۳۰۰ پوند معرفی شد ایردباد بی سیم جی برد X4 با قیمت ۱۳۰ دلار معرفی شد آینده ای که از آن صدا است؛ چرا دستیارهای صوتی هوشمند هدف بزرگ بعدی هستند پتنت جدید مایکروسافت، طراحی هدفونی مشابه ایرپاد اپل را نشان می دهد

مطلب با عنوان ایربادهای Pivot و React برای ورزشکاران معرفی شدند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایربادهای Pivot و React برای ورزشکاران معرفی شدند از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون