روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لنوو از محصولاتی جدید برای خانه‌های هوشمند رونمایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لنوو از محصولاتی جدید برای خانه‌های هوشمند رونمایی کرد


لنوو ساعاتی پیش در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ از محصولاتی جدید مخصوص خانه‌های هوشمند رونمایی کرد.

لنوو ساعاتی پیش در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ از محصولاتی جدید مخصوص خانه های هوشمند رونمایی کرد.نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ هم اکنون در حال برگزاری است و لنوو ساعاتی پیش در کنفرانس اختصاصی اش از محصولاتی جدید برای بازار خانه های هوشمند رونمایی کرد. محصولات جدید لنوو که این شرکت از آن ها به نام «Smart Home Essentials» یاد می کند، در حقیقت خانواده ای جدید از دستگاه هایی است که به هم متصل هستند و بازار خانه های هوشمند را هدف قرار داده اند.لنوو از اپلیکیشن Lenovo Link هم رونمایی کرده است؛ اپلیکیشنی که در حقیقت نقش مرکز کنترل دستگاه های جدید این شرکت را بازی می کند و کاربر را قادر می سازد تا به راحتی، وسایل مختلف را تنظیم کنند و دیگر لازم نباشد تا با خرید هر محصول جدید، اپلیکیشنی جدید را روی گوشی خود نصب کنند.گفتنی است که محصولاتی که در دسته ی Smart Home Essentials لنوو جای می گیرند، به طور کامل با دستیارهای هوشمندی نظیر گوگل اسیستنت و الکسا سازگار هستند؛ این در حالی است که Lenovo از دستگاه اختصاصی Smart Display نیز برای کنترل این محصولات رونمایی کرده است.لنوو قصد دارد امسال در کنار عرضه ی لپ تاپ ها و تبلت های جدیدی در بازه ی قیمتی ۲۴۹ تا ۱٫۳۹۹ دلار، محصولات زیر در دسته ی Smart Home Essentials را نیز روانه ی بازار کند:Lenovo Smart Plus که دستگاهی مخصوص با قیمت ۳۰ دلار است و ماه نوامبر عرضه می شود. این دستگاه به صورت کامل با اکوسیستم Lenovo AO سازگار است و از طریق گوگل هوم، آمازون الکسا و دستگاه اسمارت دیپسلیِ لنوو می توان به آن فرمان داد. این دستگاه کوچک را می توان به راحتی به هر نوع پریز برق وصل کرد و با بهره گیری از آن، دستگاه های متصل شده را به راحتی از راه دور کنترل کرد.Lenovo Smart Bulb (لامپ هوشمند لنوو) با قیمت ۳۰ دلار و عرضه در ماه نوامبر. این لامپ هوشمند از ویژگی هایی نظیر کنترل صوتی و تنظیم میزان روشنایی پشتیبانی می کند و گفته می شود که عمری ۱۵ هزار ساعته دارد. کاربران می توانند از راه دور و هر زمانی که بخواهند، آن را خاموش و روشن کنند. Lenovo Smart Camera (دوربین هوشمند لنوو) با قیمت ۱۰۰ دلار و عرضه در سه ماهه ی نخست ۲۰۱۹. این دوربین از ویژگی دید در شب تا فاصله ی ۲۰ متر و تشخیص جسم متحرک بهره می برد.دیدگاه شما در این باره چیست؟پوشش گسترده ی زومیت ازیکی از مهم ترین رویداد های فناوری جهان لنوو از سه کروم بوک جدید رونمایی کرد ZTE از نیمه دوم سال ۲۰۱۹ عرضه گوشی های 5G را آغاز می کند کرین 980 در برابر رقبا؛ پردازنده جدید هواوی چه برتری هایی دارد اسپیکر هوشمند AI Cube هواوی در ایفا 2018 رونمایی شد لنوو از یوگا بوک C930 به عنوان اولین لپ تاپ مجهز به دو نمایشگر رونمایی کرد

مطلب با عنوان لنوو از محصولاتی جدید برای خانه‌های هوشمند رونمایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لنوو از محصولاتی جدید برای خانه‌های هوشمند رونمایی کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون