روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سونی از هدفون نویز کنسلینگ WH-1000MX3 رونمایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سونی از هدفون نویز کنسلینگ WH-1000MX3 رونمایی کرد


نسل سوم هدفون نویزکنسلینگ سونی، بهبودهای متعددی را برای ادامه راه موفقیت‌آمیز گذشته تجربه کرده است.

نسل سوم هدفون نویزکنسلینگ سونی، بهبودهای متعددی را برای ادامه راه موفقیت آمیز گذشته تجربه کرده است.هدفون های نویز کنسلینگ سونیبه خصوص WH-1000X، یکی از بهترین و محبوب ترین نمونه های موجود در رده ی خود هستند. حال این شرکت نام دار ژاپنی با بازطراحی کامل و بهبود های متعدد، نسل سوم هدفون خود را روانه ی بازار خواهد کرد. به گفته ی مدیران سونی، هدفون Wh-1000XM3 اکنون به پردازنده ی حذف نویز جدیدی با نام QN1 مجهز شده است که چهار برابر عملکرد بهتری نسبت به نمونه های پیشین دارد.هدفون جدید سونی همچنین اکنون ابعاد کوچک تر و وزن کمتری دارد؛ دیگر خبری از فاصله ی زیاد بین بازو ی هدفون و سر کاربران نیست. این موضوع منجر به راحتی بیشتر هدفون در استفاده های طولانی شده است. البته کاهش وزن به معنای کاهش کیفیت ساخت نیست و Wh-1000XM3 همچنان حس کالایی لوکس را به کاربران منتقل می کند. دیگر تغییر رخ داده در نسل جدید Wh-1000X، استفاده از درگاه UCB-C برای بهبود عملیات شارژ هدفون است. کاربران اکنون پس از ۱۰ دقیقه عملیات شارژ، امکان ۵ ساعت لذت از موسیقی را خواهند داشت.Sony بار دیگر از کلیدهای لمسی را برای کنترل هدفون بهره برده است. این کلید ها در کنار ژست های کنترلی روی گوشی راست هدفون، امکان تغییر حجم صدا و قطعه ی موسیقی را فراهم می کنند. با قرار دادن کامل دست روی گوشی هدفون نیز، میکروفن دستگاه فعال می شود تا کاربر قادر به شنیدن صدای محیط باشد. یکی از قابلیت های جذاب هدفون Wh-1000XM3، استفاده از مبدل دیجیتال به آنالوگ ۳۲ بیتی امپلی فایر در چیپ QN10 است که در نهایت منجر به ایجاد تجربه ی صوتی به مراتب بهتری نسبت به گذشته خواهد شد. طی تجربه ی کاربران، این هدفون به خوبی تمام نویز های محیط را حذف می کند تا لذت از موسیقی در سکوت کامل فراهم شود. هدفون توانمند Wh-1000XM3 سونی، قیمت پایینی ندارد؛ کاربران برای خرید این دستگاه باید مبلغ ۳۵۰ دلار بپردازند. سونی فروش این هدفون را از ماه آینده آغاز می کند.سونی در نمایشگاه IFA 2018 تنها به معرفی هدفون اکتفا نکرد و از اسپیکر بلوتوث جدید خود نیز رونمایی کرد. اسپیکر ۳۰۰ دلاری SRS-XB501G، ابعاد بزرگی نسبت به رقبای خود با قیمت مشابه دارد. این موضوع باعث شده است تا محصول سونی، توان بیشتری در پخش واضح و بلند صدا داشته باشد. سونی این اسپیکر مقاوم در برابر نفوذ مایعات و گرد و غبار را محصولی ایده آل برای لذت بردن از موسیقی در نشست یا پیک نیک های خانوادگی و دوستانه معرفی کرد.پوشش گسترده ی زومیت ازیکی از مهم ترین رویداد های فناوری جهان هدفون های تو گوشی Endurance Peak و Free جی بی ال رونمایی شدند ایرباد MOMENTUM True Wireless سنهایزر با قیمت ۳۰۰ پوند معرفی شد اکسپریا ایکس زد 3 در برابر اکسپریا ایکس زد 2 سونی؛ چه چیزی تغییر کرده است؟ اکسپریا ایکس زد 3 در برابر رقبا ایسوس از مدل جدید ذن بوک اس و کامپیوتر Zen AIO 27 رونمایی کرد

مطلب با عنوان سونی از هدفون نویز کنسلینگ WH-1000MX3 رونمایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سونی از هدفون نویز کنسلینگ WH-1000MX3 رونمایی کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون