روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدفون های تو گوشی Endurance Peak و Free جی بی ال رونمایی شدند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدفون های تو گوشی Endurance Peak و Free جی بی ال رونمایی شدند


Endurance Peak و Free، هدفون‌های توگوشی جدید شرکت جی‌بی‌ال هستند که اخیرا در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ رونمایی شده‌اند.

Endurance Peak و Free، هدفون های توگوشی جدید شرکت جی بی ال هستند که اخیرا در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ رونمایی شده اند.جی بی ال امسال در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸ حضور پیدا کرد و توانست از هدفون تو گوشی جدیدش به نام Endurance Peak رونمایی کند؛ این هدفون اسپرت، در دسته ی هدفون های واقعا بی سیم قرار می گیرد و قرار است تجربه ی جذابی را به کاربر ارائه دهد.JBL Endurance Peak هدفونی ضدآب است (مجهز به گواهی IPX7) و از حلقه ای منعطف بهره می برد که محکم در اطرف گوش کاربر جای می گیرد و نمی گذارد که هدفون به زمین بیافتد. علاوه بر این ها، بد نیست بدانید که جی بی ال این هدفون توگوشی را با پاوربانک مخصوصی عرضه می کند.با متصل کردن این هدفون به پاوربانک همراهش می توان تا ۲۴ ساعت به طور مداوم از آن استفاده کرد؛ گفتنی است که هدفون Endurance Peak می تواند بدون این پاوربانک، تا ۴ ساعت به طور مداوم موسیقی پخش کند. نکته ی جالب اینجا است که این هدفون از شارژ سریع بهره می برد؛ به گونه ای که با ۱۰ دقیقه شارژ، می توان از آن به مدت یک ساعت استفاده کرد.این هدفون به لمس نیز حساس است و کاربر می تواند به راحتی و با ضربه ای آرام، موسیقی را عوض کند یا به تماس پاسخ دهد. در ضمن این هدفون از فناوری PowerHook بهره می برد؛ این یعنی اگر آن را داخل گوش خود قرار دهید، به صورت خودکار روشن و اگر خارجش کنید، خاموش می شود. هدفون JBL Endurance Peak تنها در رنگ مشکی و با قیمت ۱۳۰ پوند در نوامبر ۲۰۱۸ به فروش خواهد رسید.JBL Freeاگر طاقت صبر کردن تا ماه نوامبر را ندارید، می توانید هدفون JBL Free را هم اکنون با قیمت ۱۲۰ پوند تهیه کنید. این هدفون که در دو رنگ مشکی و سفید از هم اکنون قابل تهیه است، می تواند با پاوربانک مخصوص تا ۲۰ و بدون آن تا ۴ ساعت به طور مداوم موسیقی پخش کند. گفتنی است که جی بی ال فری از گواهی IPX5 بهره می برد.دیدگاه های خود را در این رابطه با کاربران زومیت در میان بگذارید.پوشش گسترده ی زومیت ازیکی از مهم ترین رویداد های فناوری جهان ایرباد MOMENTUM True Wireless سنهایزر با قیمت ۳۰۰ پوند معرفی شد اکسپریا ایکس زد 3 در برابر اکسپریا ایکس زد 2 سونی؛ چه چیزی تغییر کرده است؟ ایسوس از مدل جدید ذن بوک اس و کامپیوتر Zen AIO 27 رونمایی کرد اکسپریا ایکس زد 3 معرفی شد؛ نخستین پرچمدار سونی با نمایشگر OLED اسپیکرهای قابل حمل UE Boom 3 و MegaBoom 3 رونمایی شدند

مطلب با عنوان هدفون های تو گوشی Endurance Peak و Free جی بی ال رونمایی شدند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدفون های تو گوشی Endurance Peak و Free جی بی ال رونمایی شدند از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون