روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سیستم تشخیص چهره جدید فرودگاه امریکا هویت جعلی یک مسافر را شناسایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سیستم تشخیص چهره جدید فرودگاه امریکا هویت جعلی یک مسافر را شناسایی کرد


سیستم جدید تشخیص چهره‌ی فرودگاه ایالات متحده، موفق شد برای اولین بار هویت جعلی یکی از مسافران را تشخیص دهد.

سیستم جدید تشخیص چهره ی فرودگاه ایالات متحده، موفق شد برای اولین بار هویت جعلی یکی از مسافران را تشخیص دهد.سیستم جدید تشخیص چهره در سراسر فرودگاه های ایالات متحده، مورد آزمایش قرار گرفته است. این فناوری جدید برای نخستین بار توانست در فرودگاه بین المللی دالاس در نزدیکی واشنگتن دی سی، هویت جعلی یکی از مسافران را تشخیص دهد.اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا (CBP) در گزارش مطبوعاتی خود اعلام کرد که اوایل هفته ی گذشته، مرد ۲۶ ساله ی برزیلی با پاسپورت فرانسوی، توسط فناوری تشخیص چهره ی فرودگاه شناسایی شد. این در حالی است که تنها سه روز از نصب و راه اندازی سیستم جدید در فرودگاه می گذشت.مقاله های مرتبط:بعد از بررسی های به عمل آمده، مشخص شد این مسافر اهل جمهوری کنگو است و قصد داشته با پاسپورت تقلبی سفر کند. بی شک، این موفقیتی بزرگ برای اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا محسوب می شود. طبق آمار مربوط به فوریه ی ۲۰۱۷، هر روز بیش از ۱۰۴۵۲۵ وارد ایالات متحده می شوند. با احتساب مسافران مکزیک و کانادا، این رقم بیشتر هم خواهد شد. تایید هویت تمامی این مسافران با سیستم تشخیص چهره ی جدید باعث بالا رفتن امنیت می شود. اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا برای بهره گیری از فناوری تشخیص چهره بیومتریک، ابتدا گالری عکسی از تمامی مسافرین هواپیماهای بین المللی ایالات متحده تهیه می کند؛ و برای این کار از اطلاعات مربوط به سفر مسافران (عمدتا گذرنامه و ویزا) استفاده می کند. وقتی مسافران وارد خاک امریکا می شوند، ماموران TSA مسافران را به سکوی بررسی مدارک سفر که در کنار آن دوربینی نصب شده است، هدایت می کنند. عکس مسافران با داده های موجود در بانک اطلاعاتی فرودگاه مقایسه می شود و هرگونه مغایرت تحت بررسی قرار می گیرد.CBP امیدوار است با استفاده از سیستم تشخیص چهره ی جدید، بتواند از ورود تروریست ها و جنایتکاران به خاک امریکا جلوگیری کند. همچنین این سیستم جدید علاوه بر ارتقا امنیت، فرآیند بررسی و تایید هویت مسافران را سرعت می بخشد. این فناوری جدید در حال حاضر در ۱۳ فرودگاه بین المللی امریکا مستقر شده است تا به شناسایی مسافران و تایید هویت آنها بپردازد. امنیت بیشتر المپیک 2020 توکیو با فناوری تشخیص چهره نسخه وب گوگل فوتوز اکنون ادغام چهره مخاطبان یکسان را پیشنهاد می دهد نرم افزار تشخیص چهره آمازون، ۲۸ عضو کنگره را مجرم تشخیص داد اپل آیفون ها و آیپدهای 2018 را مجهز به فیس آیدی عرضه خواهد کرد فناوری تشخیص چهره جدید ویوو تا ۱۰ برابر وضوح بهتری از فیس آیدی آیفون 10 دارد

مطلب با عنوان سیستم تشخیص چهره جدید فرودگاه امریکا هویت جعلی یک مسافر را شناسایی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سیستم تشخیص چهره جدید فرودگاه امریکا هویت جعلی یک مسافر را شناسایی کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون