روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ به زودی از کارت حافظه 512 گیگابایتی رونمایی می کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ به زودی از کارت حافظه 512 گیگابایتی رونمایی می کند


ظرفیت حافظه برای یک موبایل مهم است. گوشی‌ها روی کاغذ تا ۲ ترابایت می‌توانند حافظه داشته باشند، کاری که در عمل ممکن نیست. سامسونگ قرار است حداکثر ظرفیت ممکن را برای کاربرهای خود فراهم کند.

ظرفیت حافظه برای یک موبایل مهم است. گوشی ها روی کاغذ تا ۲ ترابایت می توانند حافظه داشته باشند، کاری که در عمل ممکن نیست. سامسونگ قرار است حداکثر ظرفیت ممکن را برای کاربرهای خود فراهم کند.در حالی که بعضی از شرکت های تولیدکننده موبایل قصد دارند تا از طراحی پورت های هدفون و کارت حافظه خلاص شوند، سامسونگ در طراحی محصولات خود به ویژه جدیدترین و پرفروش ترین این محصولات، باز هم از این دو پورت استفاده کرده است.سامسونگ برای رضایت کاربرهایی که عملکرد یک گوشی بیشتر از ظاهر آن، برایشان اهمیت دارد، حتی در طراحی جدیدترین محصولش یعنی گلکسی نوت ۹ هم تغییری در این سیاست کاری خود ایجاد نکرده است و از هر دوی این پورت ها استفاده کرده است.مقاله های مرتبط:در حالی که گوشی Galaxy Note 9 به عنوان جدیدترین محصول سامسونگ از حافظه ی داخلی دوبرابری نسبت به محصولات قبل از خود برخوردار است، هنوز هم به کاربران اجازه ی استفاده از کارت حافظه را می دهد. بیشتر گوشی های جدید موبایل که از کارت حافظه پشتیبانی می کنند به کاربران خود امکان استفاده حداکثر تا ۲ ترابایت را می دهند، اما این محدودیت فقط اسمی است.مادامی که کارت حافظه ای با این ظرفیت به در بازار تولید و فروخته نشود، عملا امکان استفاده بیش از ۲ ترابایت برای هیچ کاربری وجود ندارد. Samsung هم قرار است به جمع شرکت های تولیدکننده ی کارت حافظه microSD با ظریفت ۵۱۲ گیگابایت بپیوندد.در رویداد رونمایی از گوشی گلگسی نوت ۹ سامسونگ که به تازگی برگزار شده است، درو بلک یارد به عنوان یکی از مدیران ارشد بازاریابی محصول شرکت، به این موضوع اشاره کرد که سامسونگ به زودی از کارت حافظه های ۵۱۲ گیگابایتی خود رونمایی می کند. اگر این حجم از ظرفیت را با ظرفیت حافظه ی داخلی جدیدترین محصول سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۹ جمع ببندیم، در مجموع هر کاربر به حافظه ی یک ترابایتی روی گوشی خود دسترسی خواهد داشت.در حال حاضر کارت حافظه های ۲۵۶ گیگابایتی، حداکثر ظرفیت قابل دسترس در بازار هستند. هرچند فناوری ساخت کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی هم وجود دارد ولی قیمت تمام شده ی آن ها در حدی نیست که بتوان در مقیاس تجاری تولیدشان کرد؛ به همین علت، تنها شرکت های کمی مثل SanDisk، PNY و Integral کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی خود را به بازار عرضه کرده اند. قیمت هر کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی این شرکت ها بیش از ۳۰۰ دلار است که انتظار می رود قیمت تمام شده ی کارت حافظه های ۵۱۲ گیگابایتی سامسونگ هم در همین حدود باشد. نمونه عکس های اولیه گلکسی نوت 9 سامسونگ نگاهی به اجزای درونی گلکسی نوت 9 سامسونگ گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ زودتر از انتظار معرفی می شود گلکسی نوت 9 در برابر رقبا؛ فبلت سامسونگ چه برتری هایی دارد اندروید پی از تصاویر پس زمینه همیشه روشن پشتیبانی می کند

مطلب با عنوان سامسونگ به زودی از کارت حافظه 512 گیگابایتی رونمایی می کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ به زودی از کارت حافظه 512 گیگابایتی رونمایی می کند از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون