روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نگاهی به اجزای درونی گلکسی نوت 9 سامسونگ از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نگاهی به اجزای درونی گلکسی نوت 9 سامسونگ


نگاهی به اجزای درونی نوت ۹ نشان می‌دهد که اجزای داخلی این گوشی شبیه به نوت ۸ است؛ اما بزرگترین تفاوت به سیستم خنک‌کننده‌ی جدید نوت ۹ مربوط می‌شود.

نگاهی به اجزای درونی نوت ۹ نشان می دهد که اجزای داخلی این گوشی شبیه به نوت ۸ است؛ اما بزرگترین تفاوت به سیستم خنک کننده ی جدید نوت ۹ مربوط می شود.با فاصله ی کمی از معرفی پرچم دار جدید خانواده ی نوت، شاهد انتشار تصاویری از اجزای درونی این گوشی هزار دلاری هستیم. تصاویر اجزای داخلی گلکسی نوت ۹ توسط یک وبلاگ روسی به نام Hi Tech Mail Ru منتشر شده است.اولین موردی که در این تصاویر نظر بینندگان را جلب می کند، ابعاد بزرگتر سیستم خنک کننده ی آبی نوت ۹ در مقایسه با خنک کننده ی موجود در نوت ۸ است؛ شایان ذکر است که برخلاف نوت ۹، در نوت ۸ از یک خنک کننده ی «پسیو» (Passive) استفاده شده بود که از هیچ مایعی برای خنک سازی استفاده نمی کرد. براساس ادعای این وبلاگ، سیستم خنک کننده ی موجود در نوت ۹ را می توان با سیستم های خنک کننده ی به کار رفته در نوت بوک ها مقایسه کرد.سامسونگ از این سیستم خنک کننده ی جدید با عنوان سیستم خنک کننده ی «آبی-کربنی» یاد می کند و ادعا می کند که درون این خنک کننده از آب واقعی استفاده شده است. لوله ی به کاررفته در این سیستم، مانند دیگر خنک کننده های موجود در گوشی های اندرویدی، از جنس مس است؛ اما این ابعاد سیستم خنک کننده است که نظر ما را به خود جلب می کند.سیستم خنک کننده ی نوت ۹ در مقایسه با نوت ۸فرایند باز کردن گوشی مشابه فرایند باز کردن نوت ۸ است. در تمامی بخش های گوشی، موارد لازم برای مقاوم سازی دستگاه در برابر نفوذ آب و دیگر مایعات رعایت شده اند؛ همین مسئله نیز باعث شده تا نوت ۹ بتواند به استاندارد IP86 دست پیدا کند. علاوه بر این، در نگاه اول، آرایش اجزای مختلف گوشی بسیار شبیه به آرایش قطعات مختلف Galaxy Note 8 است.مقاله ی مرتبط:اما وقتی از نزدیک این قطعات را مورد بررسی قرار دهید، برخی تفاوت ها را مشاهده می کنید: اول از همه، قلم «اس پِن» محکم تر از همیشه در جایگاه خود قرار گرفته است. درگاه شارژ نیز به بورد اصلی دستگاه متصل شده است، اما بخشی از آن نیست؛ این مسئله، جداسازی آن را جهت انجام تعمیرات ساده تر می کند. بلندگوی اصلی هم در مقایسه با نسل پیشین بزرگتر شده است و این مسئله می تواند به بهتر شدن کیفیت صدا حین مکالمه کمک کند.درگاه شارژ نوت ۹ در مقایسه با نوت ۸در مجموع، به نظر می رسد Samsung برای چیدمان اجزای مختلف Galaxy Note 9 دقت و تمرکز بیشتری به خرج داده؛ همچنین، قطعات گوشی محکم تر از همیشه در جای خود قرار گرفته اند و این نیز یک تغییر مثبت است. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری را از اجزای درونی نوت ۹ مشاهده کنید. در این تصاویر، برخی از قسمت ها با نسل پیشین این گوشی نیز مقایسه شده اند. گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ زودتر از انتظار معرفی می شود گلکسی نوت 9 در برابر رقبا؛ فبلت سامسونگ چه برتری هایی دارد اندروید پی از تصاویر پس زمینه همیشه روشن پشتیبانی می کند نگاه نزدیک زومیت به گلکسی نوت 9 سامسونگ پوشش زنده زومیت از رویداد رونمایی از گلکسی نوت 9 سامسونگ، امشب ساعت ۱۹:۳۰ [نسخه آفلاین اضافه شد]

مطلب با عنوان نگاهی به اجزای درونی گلکسی نوت 9 سامسونگ از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نگاهی به اجزای درونی گلکسی نوت 9 سامسونگ از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون