روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پوشش زنده زومیت از رویداد آنلاین سامسونگ، امروز ساعت ۱۹:۳۰ از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پوشش زنده زومیت از رویداد آنلاین سامسونگ، امروز ساعت ۱۹:۳۰


سامسونگ برای ساعت ۱۹:۳۰ امروز رویداد آنلاینی را در نظر گرفته است که احتمالا در آن از گلکسی تب اس ۴ رونمایی می‌کند.

سامسونگ برای ساعت ۱۹:۳۰ امروز رویداد آنلاینی را در نظر گرفته است که احتمالا در آن از گلکسی تب اس ۴ رونمایی می کند.همان طور که هفته ی پیش به اطلاعتان رساندیم، سامسونگ برای ساعت ۱۹:۳۰ امروز رویداد آنلاینی را تدارک دیده است. در حال حاضر مشخص نیست که کره ای ها چه برنامه ای برای این رویداد دارند؛ اما گفته می شود که ممکن است در آن شاهد رونمایی از گلکسی تب اس ۴ خواهیم بود.البته گمانه های دیگری نیز در رابطه با مراسم امروز سامسونگ مطرح است. از جمله ی این گمانه ها می توان به نمایش برخی ویژگی های گوشی هوشمند منعطف سامسونگ یا همان گلکسی F اشاره کرد. هرچند هنوز مشخص نیست، اما شاید سامسونگ در جریان مراسم خود اسپیکر هوشمند مبتنی بر بیکسبی را نیز رونمایی کند. باید منتظر ماند دید که سامسونگ در جریان مراسم خود از چه محصولاتی رونمایی خواهد کرد.زومیت رویداد سامسونگ را به صورت زنده پوشش خواهد داد، بنابراین می توانید از طریق این صفحه ، از اتفاقات رویداد کره ای ها به صورت لحظه ای آگاه شوید. گلکسی تب A سامسونگ، تبلت اقتصادی ۱۰.۵ اینچی رونمایی شد گلکسی تب اس 4 معرفی شد؛ نمایشگر ۱۰.۵ اینچی با حاشیه باریک و پشتیبانی از حالت DeX ویدیویی از گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد نگاه ویدیویی زومیت به استارتاپ های مرکز فناوری سامسونگ - امیرکبیر در نمایشگاه الکامپ 24 تصاویر جدیدی از قاب و قلم S Pen گلکسی نوت 9 سامسونگ منتشر شد

مطلب با عنوان پوشش زنده زومیت از رویداد آنلاین سامسونگ، امروز ساعت ۱۹:۳۰ از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پوشش زنده زومیت از رویداد آنلاین سامسونگ، امروز ساعت ۱۹:۳۰ از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون