روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدیویی از گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدیویی از گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد


هرچند سامسونگ هفته‌ی آینده گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ را رونمایی می‌کند، اما ویدیویی فاش شده که مشخصات این گوشی‌هوشمند را به روشنی نمایش می‌دهد.

هرچند سامسونگ هفته ی آینده گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ را رونمایی می کند، اما ویدیویی فاش شده که مشخصات این گوشی هوشمند را به روشنی نمایش می دهد.سامسونگ در نظر دارد تا نسل جدید فبلت خود را طی مراسمی که هفته ی آینده در شهر نیویورک برگزار می شود، رونمایی کند. در روزهای اخیر اخبار متعددی در رابطه با این گوشی هوشمند فاش شده که تقریبا تمام مشخصات ظاهری و سخت افزاری گلکسی نوت ۹ را فاش کرده است.ساعاتی پیش ویدیویی منتسب به گلکسی نوت ۹ فاش شده که این گوشی هوشمند را می توان به روشنی در آن مشاهده کرد. در ویدیوی مورد نظر می توان به وضوح پنل پشت و جلوی گلکسی نوت ۹ مشکی رنگ را مشاهده کرد. نکته ای که در این ویدیو روشن است، طراحی محافظه کارانه ی گلکسی نوت ۹ و تکرار زبان طراحی گلکسی نوت ۸ در نسل جدید است که البته با بهبود هایی همراه شده است.مقاله های مرتبط:البته نمی توان بصورت قاطع در مورد واقعی بودن نسخه ای که ویدیوی آن فاش شده، اظهار نظر کرد. موبایل فان که این ویدیو را فاش کرده، یک فروشگاه اینترنتی گوشی در کشور چین است. بنابر ادعای موبایل فان، ویدیوی فاش شده از گلکسی نوت ۹ برگرفته روابطی است که این کمپانی در قالب یک شبکه ی گسترده در سراسر کشور چین دارد.همانطور که در این ویدیو مشاهده می کنید، حاشیه های بالا و پایین گلکسی نوت ۹ در مقایسه با نسل گذشته باریک تر شده است. همچنین باید به قرارگرفتن سنسور اثر انگشت در پایین نوار افقی مربوط به دوربین و سنسور های مربوط به آن اشاره کرد. سامسونگ برای تسهیل دسترسی به سنسور اثر انگشت، این سنسور را در قسمت مشخص شده قرار داده است. گلکسی تب A سامسونگ، تبلت اقتصادی ۱۰.۵ اینچی رونمایی شد گلکسی تب اس 4 معرفی شد؛ نمایشگر ۱۰.۵ اینچی با حاشیه باریک و پشتیبانی از حالت DeX پوشش زنده زومیت از رویداد آنلاین سامسونگ، امروز ساعت ۱۹:۳۰ نگاه ویدیویی زومیت به استارتاپ های مرکز فناوری سامسونگ - امیرکبیر در نمایشگاه الکامپ 24 تصاویر جدیدی از قاب و قلم S Pen گلکسی نوت 9 سامسونگ منتشر شد

مطلب با عنوان ویدیویی از گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدیویی از گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون