روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • احتمال معرفی آیفون ۲۰۱۸ با دو سیم کارت در آخرین نسخه بتا iOS 12 تایید شد

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان احتمال معرفی آیفون ۲۰۱۸ با دو سیم کارت در آخرین نسخه بتا iOS 12 تایید شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

احتمال معرفی آیفون ۲۰۱۸ با دو سیم کارت در آخرین نسخه بتا iOS 12 تایید شد


 توسعه‌دهندگان آخرین نسخه‌ی بتا iOS 12، احتمال معرفی آیفون ۲۰۱۸ با دو‌سیم کارت را تایید کردند. 

توسعه دهندگان آخرین نسخه ی بتا iOS 12، احتمال معرفی آیفون ۲۰۱۸ با دو سیم کارت را تایید کردند. هما ن طور که می دانید در سال جاری میلادی اپل قصد دارد سه گوشی آیفون معرفی و به بازار عرضه کند. خبرها و شایعه هایی که در فروردین ماه مطرح شد اعلام می کنند که احتمال عرضه ی یک آیفون با دو سیم کارت برای اولین بار وجود دارد. ظاهرا گفته شده بود که آیفون ۱۰ پلاس ۶.۵ اینچی با نمایشگر OLED در برخی بازارها با دو سیم کارت عرضه خواهد شد. از آن زمان تاکنون، دیگر صحبتی در مورد آیفون ۲۰۱۸ دوسیم کارته مطرح نشد. آخرین گزارش منتشر شده در سایت خبری 9to5Mac، به این موضوع اشاره می کند که توسعه دهندگان نسخه ی بتا ۵ سیستم عامل iOS 12، احتمال عرضه ی آیفون دو سیم کارت را تایید کرده اند. حتی در این گزارش وجود اسلات دومی برای کارگذاشتن سیم کارت اضافه تایید شده است. درنتیجه انتظار می رود آیفون ۲۰۱۸، با امکان پشتیبانی از دو سیم کارت در برخی بازاها عرضه شود و بدین معنی است آیفون دوسیم کارته به اسلات تک سیم کارت یا eSIM محدود نمی شود.مقاله های مرتبط:اگر آنچه در مورد سیستم عامل iOS 12 بتا مطرح شده، درست باشد، این اولین بار نیست که Apple در سیستم عامل بتای خود پشتیبانی از سخت افزار و نرم افزاری در آینده را نشان می دهد. نسخه ی firmware هوم پاد اپل نیز طراحی نمایشگر آیفون ۱۰ را فاش کرد و نسخه ی بتا iOS 11 نیز فیس آیدی، انیموجی و ویژگی های مربوط به به روز رسانی ایرپاد را حتی قبل از رونمایی از آن ها معرفی کرد. هم چنین آخرین نسخه ی بتا iOS 12 خبر از امکان پذیری شارژ بی سیم آیفون با کیس ایرپاد می دهد که قرار است به زودی معرفی شود. انتظار می رود اپل در ماه سپتامبر ( شهریورماه) در رویدادی بزرگ، آیفون ۲۰۱۸ را به صورت رسمی معرفی کند. آیفون ۱۰ ایکس با نمایشگر ۶.۵ اینچی OLED و آیفون ۶.۱ اینچی با نمایشگر LCD، به همراه آیفون ۱۰ مدل ۵.۸ اینچی، سه گوشی آیفون ۲۰۱۸ اپل خواهند بود. البته پیشتر گفته شده بود که معرفی آیفون ۶.۱ اینچی اپل با نمایشگر Full Active LCD تا اوایل آذرماه به تعویق خواهد افتاد. آیفون 10 محبوب ترین مدل در بین گوشی های اپل است اپل با پشت سر گذاشتن فصل سوم ۲۰۱۸ به ارزش بازار یک تریلیون دلاری نزدیک تر شد ویدئوی جدیدی از ماکت آیفون 10 پلاس و آیفون LCD اپل منتشر شد سرویس های اپل، این کمپانی را به ارزش یک تریلیون دلار نزدیک تر می کند اپل در جانشین مک بوک ایر از پردازنده کبی لیک ریفرش استفاده می کند

مطلب با عنوان احتمال معرفی آیفون ۲۰۱۸ با دو سیم کارت در آخرین نسخه بتا iOS 12 تایید شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان احتمال معرفی آیفون ۲۰۱۸ با دو سیم کارت در آخرین نسخه بتا iOS 12 تایید شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون