روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت گوشی هوشمند تاشو سامسونگ حدود ۲۰۰۰ دلار خواهد بود از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت گوشی هوشمند تاشو سامسونگ حدود ۲۰۰۰ دلار خواهد بود


گوشی هوشمند تاشو سامسونگ در سال ۲۰۱۹ با قیمتی حدود ۲۰۰۰ دلار و تعداد محدود به بازار عرضه خواهد شد. 

گوشی هوشمند تاشو سامسونگ در سال ۲۰۱۹ با قیمتی حدود ۲۰۰۰ دلار و تعداد محدود به بازار عرضه خواهد شد. حدود سه سال قبل، اولین اخبار درباره ی تصمیم سامسونگ برای طراحی و تولید گوشی هوشمند تاشو منتشر شد. اکنون بعد از گذشت نزدیک به سه سال، اگر همه چیز خوب پیش برود و سامسونگ بتواند گوشی هوشمند تاشو خود را با مشخصات و ویژگی های مورد انتظارش آماده کند، باید انتظار داشته باشیم، در نمایشگاه MWC سال ۲۰۱۹ شاهد رونمایی رسمی و عرضه ی آن به بازار باشیم.البته سامسونگ قصد دارد در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۹ در فضایی خصوصی و تنها برای اپراتورهای مخابراتی شریک خود، گوشی تاشو را به نمایش بگذارد. در نمایشگاه CES 2018 نیز سامسونگ از گوشی تاشو خود پشت درهای بسته رونمایی کرد. طبق اعلام نظر و بررسی تحلیل گران بازار، در صورتی که سامسونگ بخواهد چنین گوشی هوشمند تاشویی را به بازار عرضه کند، قیمت آن حدود ۲۰۰۰ دلار خواهد بود. همان طور که گفته شد، انتظار نداریم گوشی هوشمند تاشو سامسونگ تا سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شود. ولی ظاهرا تأمین کنندگان قطعات آن، از ماه نوامبر شروع به ارسال سفارش های سامسونگ الکترونیکس کرده اند تا بتواند تولید انبوه محصول خود را آغاز کند. کیم جونگ ایون، سرپرست تحقیقاتی گلدن بریج، پیش بینی کرده است که قیمت خرده فروشی گوشی هوشمند تاشو سامسونگ با نمایشگر اولد ۷.۳ اینچی، بدون در نظر گرفتن یارانه ی اپراتورهای مخابراتی حدود ۱۸۵۰ دلار خواهد بود. اندازه ی نمایشگر در حالت عادی ۴.۵ اینچ و وقتی باز شود، ۷.۳ اینچ خواهد بود. مقاله ی مرتبط:پیش از این گفته شده بود که ظاهرا گوشی هوشمند تاشو سامسونگ دارای دو نمایشگر داخلی و یک نمایشگر بیرونی است. وقتی گوشی باز شود و دو نمایشگر داخلی در کنار یکدیگر قرار بگیرند، صفحه نمایش بزرگ تر ۷.۳ اینچی را در اختیار کاربر قرار خواهند داد. همان طور که گفته شد، انتظار می رود سامسونگ نمونه اولیه محصول خود را در نمایشگاه CES 2019 در ماه ژانویه (دی ماه) و پیش از رونمایی رسمی برای اپراتورهای مخابراتی شریک خود رونمایی کند. ولی رونمایی رسمی گوشی هوشمند تاشو سامسونگ به ماه جولای (تیرماه) و نمایشگاه MWC موکول خواهد شد.بر اساس گزارش های قبلی، سامسونگ قصد دارد در ابتدا حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار دستگاه گوشی هوشمند تاشو تولید کند و اگر فیدبک مثبتی از بازار دریافت کرد، محصول ویژه ی خود را به تولید انبوه برساند. اگر قیمت محصول جدید سامسونگ ۲۰۰۰ دلار باشد، قطعا همه کاربران قدرت خرید آن را نخواهند داشت و همین مسئله، فروش آن را تحت الشعاع قرار خواهد داد.البته برخی معتقدند که هدف سامسونگ از عرضه ی اولین گوشی هوشمند تاشو به بازار، موفقیت تجاری و فروش نیست؛ بلکه قصد دارد توانایی خود را در عرضه ی محصولاتی متفاوت به رخ بکشد. گام بعدی که سامسونگ دنبال می کند، عرضه ی گوشی هوشمند تاشو با قیمتی مقرون به صرفه است تا بتواند در عرصه ی تولید گوشی هوشمند تاشو نیز به به موفقیت تجاری دست پیدا کند. پوشش اختصاصی زومیت ازیکی از مهم ترین رویداد های فناوری جهان با وجود عرضه ی گلکسی اس 9 سامسونگ، آیفون اپل کماکان میدان دار است گلکسی نوت 9 سامسونگ ۱۱ یا ۱۸ مرداد در نیویورک رونمایی می شود هرآنچه در مورد اسپیکر هوشمند بیکسبی سامسونگ می دانیم توسعه مراکز خدمات موبایل سامسونگ در ایران گلکسی اس 9 پلاس؛ پرفروش ترین گوشی هوشمند ماه آوریل

مطلب با عنوان قیمت گوشی هوشمند تاشو سامسونگ حدود ۲۰۰۰ دلار خواهد بود از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت گوشی هوشمند تاشو سامسونگ حدود ۲۰۰۰ دلار خواهد بود از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون