روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تمامی خودروهای کادیلاک، مجهز به سوپرکروز می‌شوند از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تمامی خودروهای کادیلاک، مجهز به سوپرکروز می‌شوند


کادیلاک از سیستم کروز کنترل هوشمند خود با نام سوپر کروز رونمایی کرده و قرار است از سال ۲۰۲۳ در تمامی محصولات خود، از آن استفاده کند.

کادیلاک از سیستم کروز کنترل هوشمند خود با نام سوپر کروز رونمایی کرده و قرار است از سال ۲۰۲۳ در تمامی محصولات خود، از آن استفاده کند.کادیلاک فناوری جدیدی را با نام سوپر کروز معرفی کرده است که در حال حاضر به صورت آپشن روی مدل CT6 نصب می شود و به راننده این امکان را می دهد تا هنگام رانندگی در اتوبان دست های خود را از روی فرمان بردارد. کادیلاک قصد دارد تا استفاده از این سیستم را از سال ۲۰۲۰ افزایش دهد و در سایر خودروهای خود را نیز، عرضه کند. همچنین احتمالا شاهد حضور سیستم سوپر کروز کنترل از سال ۲۰۲۰ در سایر خودروهای جنرال موتورز باشیم.سوپر کروز سیستم کادیلاک اولین سیستم ارتباطی V2X بهره مند است. این فناوری جدید همچنین از سال ۲۰۲۳ در خودروهای کراس اوور این شرکت نیز نصب خواهد شد. این تکنولوژی به راننده این امکان را می دهد تا چراغ های راهنمایی را راحت تر مشاهده کند. همچنین اطلاعاتی همانند مناطق کاری نیز در اختیار راننده قرار می گیرد. برد این سیستم در حدود ۳۰۰ متر است و می تواند اشراف کاملی روی اتفاقاتی که در پیرامون خودرو در حال اتفاق افتادن هستند باشد. ضمن اینکه چنین بردی کارای خودروها را در هوای مه آلود بسیار افزایش می دهد. سال گذشته بود که کادیلاک توانست ۱۹۳۱ کیلومتر تست را روی سیستم سوپر کروز انجام دهد و خودروهای مجهز به این سیستم را از شهرهای ممفیس در تنسی تا سانتافه در نیومکزیکو مورد تست و آزمایش قرار داد.هنگامی که سوپر کروز را روشن می کنید در حقیقت نوعی بسیار پیشرفته از سیستم کروز کنترل هوشمند را روشن کرده اید. این سیستم اظلاعات مورد نیاز خود را از GPS، سنسورها، دوربین ها و رادارهای خودرو دریافت می کند و به این ترتیب راننده این امکان را خواهد داشت تا دست های خود را به طور کامل از روی فرمان بردارد. همچنین سوپر کروز میزان هشیاری راننده را نیز زیر نظر دارد تا اطمینان حاصل کند راننده در هنگام فعال بودن این سیستم حواس خود را به رانندگی معطوف کرده است و برای مثال مشغول بازی با تلفن همراه خود نیست. در حال حاضر تنها ایرادی که می توان به سیستم سوپر کروز کنترل کادیلاک دانست این است که تنها در مسیرهای خاصی قابل استفاده است. برای مثال کادیلاک نقشه هایی را تهیه کرده است که ۳۳۸ هزار کیلومتر جاده را در کشورهای آمریکا و کانادا در بر می گیرد.همچنین این سامانه اطلاعات ضروری این جاده ها همانند خطوط و خط مرکزی را در اختیار دارد. مجموعه چنین اطلاعاتی سبب می شود که راننده در طول رانندگی بتواند دست های خود را از روی فرمان بردارد و کنترل خودرو را به طور کامل به کامپیوتر واگذار کند. جالب است بدانید که سیستم سوپر کروز این توانایی را دارد تا حتی توقف کامل نیز انجام دهد. ضمن اینکه کنترل چراغ های مه شکن نیز بر عهده ی این خودرو است و می تواند به طور خودکار آن ها را روشن و خاموش کند. فعال سازی سوپر کروز کادیلاک تنها با استفاده از یک کلید روی غربیلک فرمان انجام می شود. با این وجود اما امکان استفاده از این سامانه در تمامی جاده ها وجود ندارد، ضمن اینکه شرایط آب و هوایی نیز می تواند بر روی عملکرد این خودرو تاثیر منفی بگذارد. نگاه عمیق به لکسوس RX 350L مدل ۲۰۱۸ هاوال H2 / اچ 2؛ مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید بدانید کوپا توربو 210، مجوز پلاک گرفت جادارترین خودروهای هاچ بک در بازار جهانی شاسی بلند یا مینی ون؛ کدام بهتر است؟

مطلب با عنوان تمامی خودروهای کادیلاک، مجهز به سوپرکروز می‌شوند از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تمامی خودروهای کادیلاک، مجهز به سوپرکروز می‌شوند از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون