روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یک سوم محصولات ولوو تا سال ۲۰۲۵ خودران خواهند بود از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یک سوم محصولات ولوو تا سال ۲۰۲۵ خودران خواهند بود


مدیران ارشد ولوو قصد دارند تا سال ۲۰۲۵، خودروهای برقی و خودران را به سبد محصولات این شرکت سوئدی اضافه کنند.

مدیران ارشد ولوو قصد دارند تا سال ۲۰۲۵، خودروهای برقی و خودران را به سبد محصولات این شرکت سوئدی اضافه کنند.مقامات شرکت خودروساز سوئدی ولووبا حمایت مالی گروه جیلی، از اهداف میان مدت خود برای حضور پررنگ در بازار جهانی خودروهای الکتریکی خبر دادند. بر اساس گفته های رسمی مدیران ارشد ولوو هدف این برند تا سال ۲۰۲۵، رسیدن به آمار فروش ۵۰ درصد خودروهای برقی و توسعه ی خدمات اشتراکی است. باتوجه به اینکه هنوز خودروی تمام برقی و جدید ولوو عرضه نشده است، این برنامه بسیار قابل توجه به‎نظر می رسد. سال گذشته بود که مقامات ولوو عرضه ی خودروهای مجهز به قوای محرکه برقی در قالب مدل های نیم هیبرید، پلاگین هیبرید یا تمام برقی از سال ۲۰۱۹ را تأیید کردند.این برنامه با اقدامات اخیر این برند سوئدی شامل حذف مدل های دیزل و جایگزینی مدل های برقی در هماهنگی کامل است. اولین مصداق تصمیم مصمم ولوو، نبودن تیپ دیزل در نسل سوم S60 است. علاوه بر خودروهای برقی، تا سال ۲۰۲۵ از هر سه خودرو، یک خودرو مجهز بهفناوری خودران خواهد بود که البته سطح خودران محصولات ولوو هنوز اعلام نشده است. مدیران رشد ولوو معتقد هستند که سرمایه گذاری در خودروهای خودران علاوه بر سود فروش، همکاری سازنده با دیگر برندهای خودروساز را به همراه خواهد داشت. آن ها امیدوار هستند که با ایجاد تنوع بیشتر در سبد محصولات، توجه شرکت های فعال در حوزه ی تاکسی های شخصی مانند اوبر(Uber) را هم بیشتر جلب کنند.مقاله های مرتبط:به طور مشخص اوبر چند سالی است که در برنامه ی آزمایش خودروهای خودران خود از محصولات ولوو (کراس اور XC90) استفاده می کند. البته اخیراً پس از تصادف مرگ بار یکی از خودروهای اوبر در آریزونای آمریکا، تست میدانی این شرکت در جاده های عمومی متوقف شد. مقامات اوبر امیدوار هستند که این آزمایش میدانی تا پایان سال جاری در شهرهای پیتسبرگ و سان فرانسیسکو از سر گرفته شود. از برنامه های دیگر ولوو، خدمات اشتراکی است. هدف اصلی ولوو در اختیار گرفتن ۵ میلیون مشتری در خدمات اشتراکی این شرکت تا سال ۲۰۲۵ است. تسلا رودستر به رانش گرهای اسپیس ایکس مجهز می شود خودروهای تسلا در آستانه فناوری تمام خودران رندرهای تماشایی از مدل الکتریکی پورشه 911 پورشه تایکان؛ هر آنچه از اولین مدل تمام برقی پورشه می دانیم نگاه عمیق به مک لارن X2 و خودروهای آینده در فرمول یک

مطلب با عنوان یک سوم محصولات ولوو تا سال ۲۰۲۵ خودران خواهند بود از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یک سوم محصولات ولوو تا سال ۲۰۲۵ خودران خواهند بود از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون