روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد


سونی موبایل در آخرین تصمیم خود، توسعه برنامه اختصاصی لانچر گوشی‌های هوشمند این شرکت با نام اکسپریا هوم را متوقف کرد.

سونی موبایل در آخرین تصمیم خود، توسعه برنامه اختصاصی لانچر گوشی های هوشمند این شرکت با نام اکسپریا هوم را متوقف کرد.سونی موبایل پس از ضرردهی متوالی، در آخرین گزارش مالی اعلام کرد که تجارت گوشی هوشمند توسط این شرکت محدودتر از گذشته خواهد شد. اخبار ناامیدکننده برای این برند باسابقه باز هم ادامه داشت و شاهد بودیم پروژه هایی موفق در دستگاه های سونی همانند برنامه TrackID و برنامه هواشناسی به پایان خود نزدیک شدند و در نهایت سونی خبر توقف توسعه آن ها را رسمی کرد. ساختار سونی موبایل به نسبت سال های گذشته بسیار ضعیف تر شده و این نتیجه تصمیمات کاملا اشتباه شرکت سونی در طی سال هایی است که به سرتیتر اخبار تبدیل شده بود. به نظر می رسد اخبار توقف قسمت های مختلف دستگاه های اکسپریا، در ماه های آتی باز هم به گوش خواهد رسید؛ چرا که امروز شاهد خبر توقف توسعه اکسپریا هوم، برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هستیم.این لانچر اختصاصی اکنون وارد فاز نگهداری شده است. در فاز نگهداری هیچ قابلیتی جدیدی توسعه داده نخواهد شد و شاهد آپدیت های بزرگ نخواهیم بود؛ تنها آپدیت های امنیتی برای رفع مشکلات فعلی عرضه می شود. در واقع به روزرسانی های آتی اکسپریا هوم، معطوف به هماهنگی اپلیکیشن های مختلف یا رفع ناهماهنگی های نرم افزاری است. محدود کردن تجارت گوشی هوشمند سونی در ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری در حال وقوع است. به نظر شما چه آینده ای در انتظار سونی موبایل خواهد بود؟ سونی در حال کار روی طراحی گوشی بدون حاشیه است پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس سونی در E3 2018 دوربین عکاسی سونی RX100 VI معرفی شد؛ سنسور 20 مگاپیکسلی و سیستم فوکوس خودکار فوق سریع سونی از منظره یاب الکترونیکی با ۵.۶ میلیون نقطه و نرخ ۲۴۰ فریم بر ثانیه رونمایی کرد کانن فروش سنسور ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را آغاز کرد

مطلب با عنوان توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان توسعه برنامه لانچر اختصاصی اکسپریا هوم متوقف شد از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون