روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی میت 20 پرو با نمایشگر ۶.۹ اینچی اولد سامسونگ معرفی خواهد شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی میت 20 پرو با نمایشگر ۶.۹ اینچی اولد سامسونگ معرفی خواهد شد


هواوی میت ۲۰ پرو با نمایشگر ۶.۹ اینچی اولد سامسونگ، مهرماه سال جاری رسما رونمایی خواهد شد. 

هواوی میت ۲۰ پرو با نمایشگر ۶.۹ اینچی اولد سامسونگ، مهرماه سال جاری رسما رونمایی خواهد شد. بر اساس گزارش جدید The Bell، هواوی قصد دارد یکی از گوشی های بعدی خود را با نمایشگر اولد سامسونگ معرفی کند. The Bell ادعا می کند هواوی، سفارش تولید نمایشگر ۶.۹ اینچی اولد به سامسونگ داده است. بر اساس گزارش The Bell، سامسونگ نمونه هایی از صفحه نمایش اولد در اختیار هواوی قرار داده است تا بتواند برای گوشی بعدی خود به درستی تصمیم گیری کند. اگر همه چیز با برنامه پیش برود، انتظار داریم در فصل سوم ۲۰۱۸ خط تولید انبوه کار خود را رسما آغاز کند تا شاهد عرضه ی گوشی با نمایشگر اولد سامسونگ در فصل چهارم سال ۲۰۱۸ به بازار باشیم. البته احتمال عرضه ی محصول در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ هم وجود دارد.البته هنوز به صورت قطعی مشخص نشده است که کدام گوشی هواوی قرار است از نمایشگر اولد بهره ببرد. گزینه های مختلفی وجود دارد ولی ظاهرا میت ۲۰ پرو، محتمل ترین گزینه است. مقاله ی مرتبط: با توجه به ماهیت و اندازه ی نمایشگرهای اولد، احتمال دارد هواوی روی یکی از گوشی های پرچم دار بعدی خود این نوع نمایشگر را مورد استفاده قرار دهد. به هر حال قیمت تمام شده ی گوشی موضوع مهمی است و انتخاب هواوی را محدود می کند. بر این اساس و با توجه به محدودیت ها، احتمال دارد هواوی بین گوشی های سری پی ۳۰ یا سری جدید میت ۲۰، یکی را با نمایشگر جدید اولد سامسونگ روانه ی بازار کند. از آنجایی که انتظار نداریم هواوی تا نمایشگاه MWC سال ۲۰۱۹ نسل بعدی گوشی های هوشمند خود را رونمایی کند و به علاوه گوشی بعدی سری P در جریان طراحی و تولید قرار دارد، احتمال تجهیز آن به نمایشگر اولد کمتر خواهد بود و حدس می زنیم که برنامه ی هواوی، تجهیز خط تولید میت ۲۰ به نمایشگر اولد سامسونگ باشد. اگر همه چیز خوب پیش برود و تغییری در برنامه های هواوی پیش نیاید، در ماه اکتبر ( مهرماه) شاهد رونمایی رسمی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو توسط هواوی خواهیم بود. همان طور که گفته شد، انتظار داریم میت ۲۰ پرو با نمایشگر بزرگ رونمایی شود. در سال های اخیر، هواوی مسیری را طی کرده است که پرچم داران معمولی سری میت نمایشگری به بزرگی گوشی های سری P دارند. به همین دلیل میت ۲۰ پرو با نمایشگری بزرگ تر رونمایی خواهد شد. اگر همین روند در سال ۲۰۱۸ ادامه داشته باشد، نمایشگر میت ۲۰ نیز ۶.۱ اینچی و هم اندازه ی پی ۲۰ پرو خواهد بود و میت ۲۰ پرو ابعادی بزرگ تر و احتمالا ۶.۹ اینچی خواهد داشت.بی شک اطلاعات منتشرشده تنها گمانه زنی در مورد گوشی های هواوی است و امکان دارد گوشی جدید این شرکت با مشخصاتی متفاوت به بازار عرضه شود. ولی در نهایت آنچه مسلم است، رونمایی گوشی های سری میت ۲۰ با نمایشگر بزرگ و خصوصا میت ۲۰ پرو با نمایشگر ۶.۹ اینچی بدون حاشیه، اتفاق عجیبی نیست و نباید از دیدن گوشی هوشمندی با چنین مشخصاتی تعجب کنیم. هواوی تراشه کرین 710 را برای رقابت با اسنپدراگون 710 عرضه می کند ترفندهای کاربردی برای استفاده بهتر از هواوی وای 7 پرایم 2018 کاربران آنر 10 به زودی به روزرسانی نسخه بتای GPU TURBO را دریافت می کنند اپل حجم سفارش قطعات اولیه آیفون های جدید را تا ۲۰ درصد کاهش می دهد انتشار جزئیات لپتاپ آنر با پردازنده رایزن AMD

مطلب با عنوان هواوی میت 20 پرو با نمایشگر ۶.۹ اینچی اولد سامسونگ معرفی خواهد شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی میت 20 پرو با نمایشگر ۶.۹ اینچی اولد سامسونگ معرفی خواهد شد از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون