روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلدمن ساکس: برزیل قهرمان جام جهانی 2018 روسیه خواهد شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلدمن ساکس: برزیل قهرمان جام جهانی 2018 روسیه خواهد شد


با فرارسیدن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تب پیش‌بینی بازی‌ها نیز داغ شده و بانک آمریکایی گلدمن ساکس پیش‌بینی کرده است که برزیل قهرمان این دوره خواهد شد.

با فرارسیدن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تب پیش بینی بازی ها نیز داغ شده و بانک آمریکایی گلدمن ساکس پیش بینی کرده است که برزیل قهرمان این دوره خواهد شد.گلدمن ساکس یک بار دیگر پیش بینی می کند که کدام تیم قهرمان جام جهانی امسال روسیه خواهد شد. این بانک آمریکایی پس از پیش بینی اشتباه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴، در تلاشی جدید به این نتیجه رسیده است که فرانسه، برزیل، پرتغال و آلمان به نیمه نهایی راه پیدا می کنند و برزیل در بازی نهایی موفق به شکست آلمان می شود.گلدمن ساکس برای انجام این پیش بینی ها از هوش مصنوعی بهره گرفته و ۴ مدل یادگیری ماشین را با خصوصیات تیم ها، اطلاعات شخصی بازیکنان و داده های مربوط به عملکرد اخیر تیم ها تغذیه کرده است. سپس به مقایسه ی این داده ها با امتیازهای تمام بازی های جام جهانی و جام ملت های اروپا از سال ۲۰۰۵ به بعد پرداخته است. گلدمن ساکس در نهایت به منظور تعیین تیم پیروز این رقابت ها، یک میلیون شبیه سازی از نتایج جام جهانی انجام داد.مقاله ی مرتبط:البته همان طور که در جام جهانی قبلی مشخص شد، نمی توان تمام متغیرهای تأثیرگذار بر چگونگی اجرای یک مسابقه را شناخت. گلدمن ساکس پیش بینی کرده بود که برزیل قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد شد و دیگر الگوهای پیش بینی نیز به نتایج مختلف دیگری دست یافته و از بین آن ها تعداد معدودی توانسته بودند شکست سنگین برزیل از آلمان را در نیمه نهایی حدس بزنند. گلدمن ساکس در گزارش پیش بینی جام جهانی امسال می گوید:ما ماهیت تصادفی این مسابقات را با بهره گیری از مدل های بسیار پیشرفته ی آماری به دقت ثبت می کنیم و اطلاعات بی شماری را در انجام این کار در نظر می گیریم. با این حال، پیش بینی ها حتی با وجود تکنیک های آماری پیشرفته، همچنان به شدت نامطمئن باقی می مانند؛ زیرا فوتبال ورزشی کاملا غیر قابل پیش بینی محسوب می شود و درست به همین دلیل، تماشای جام جهانی تا این حد هیجان انگیز است.کمپانی ای اِی اسپرتز که به درستی آلمان را قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ پیش بینی کرده بود، امسال روی فرانسه شرط بسته و به این نتیجه رسیده است که این تیم با اتکا به ضربات پنالتی در بازی نهایی موفق به شکست آلمان می شود. به جز پیش بینی دقیق قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴، بازی ویدئویی مَدِن، متعلق به ای اِی اسپرتز تاکنون از ۱۴ تلاش، ۹ بار به درستی قهرمان سوپر بول (لیگ فوتبال ملی آمریکا) را حدس زده است. هوش مصنوعی چگونه می تواند علم را تغییر دهد تاثیر هوش مصنوعی بر بازاریابی دیجیتال انسان در مقابل ماشین: هوش مصنوعی در تشخیص سرطان پوست بهتر از متخصصین پوست عمل می کند الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند پیوند فوتبال و تکنولوژی در جام جهانی 2018 روسیه

مطلب با عنوان گلدمن ساکس: برزیل قهرمان جام جهانی 2018 روسیه خواهد شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلدمن ساکس: برزیل قهرمان جام جهانی 2018 روسیه خواهد شد از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون