روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: تک تیپ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس سونی در E3 2018 - تمام شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس سونی در E3 2018 - تمام شد


کنفرانس سونی در E3 2018، بامداد روز دوشنبه بیست و دوم خرداد، در ساعت ۰۵:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود و زومجی نیز مانند هرسال، این کنفرانس را به صورت ویدیویی و زنده پوشش می‌دهد.

کنفرانس سونی در E3 2018، بامداد روز دوشنبه بیست و دوم خرداد، در ساعت ۰۵:۳۰ به وقت ایران برگزار می شود و زومجی نیز مانند هرسال، این کنفرانس را به صورت ویدیویی و زنده پوشش می دهد.بدون شک بعد از نمایش جذاب مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018، طرفداران سونی نیز از مسئولان آن انتظار کنفرانسی عالی را دارند و باید پذیرفت که این کمپانی هم حداقل از منظر بازی های انحصاری، پتانسیلِ بسیار بالایی برای جذاب ظاهر شدن و کسب موفقیت های لازم را یدک می کشد. این وسط، شاید خیلی های مان دوست داشته باشیم که در طول کنفرانس با سورپرایزهایی هم مواجه بشویم ولی بر طبق گفته های خود برگزارکنندگان، هنگام جلو رفتن ثانیه های نمایشِ مورد بحث، در اصل تنها شاهد تریلرهای ۴ بازی بزرگ خواهیم بود؛ از The Last of Us Part II و اسپایدرمنِ اینسامنیاک گیمز تا Ghost of Tsushima و صد البته، Death Stranding، جدیدترین اثر هیدئو کوجیما.با این اوصاف، ساعت ۰۵:۳۰ بامداد روز بیست و دوم خرداد در همین پست منتظر شما هستیم تا با هم به تماشای کنفرانس سونی در E3 2018 بنشینیم .اگر در مرورگر کروم نمی توانید پوشش زنده زومجی را تماشا کنید، لطفا از مرورگر های دیگر مانند فایرفاکس برای تماشا استفاده کنید.در صورت قطع شدن پخش ویدیو، یک بار این صفحه را رفرش کنید.پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2018، بزرگ ترین و مهم ترین رویداد دنیای بازی های ویدیویی

مطلب با عنوان پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس سونی در E3 2018 - تمام شد از وب سایت تک تیپ techtip با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس سونی در E3 2018 - تمام شد از وب سایت تک تیپ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به تک تیپ techtip مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون