روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • آنر با فروش سه میلیون دستگاه آنر 10 موفقیتی بی‌نظیر در بازارهای جهانی تجربه کرد

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آنر با فروش سه میلیون دستگاه آنر 10 موفقیتی بی‌نظیر در بازارهای جهانی تجربه کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آنر با فروش سه میلیون دستگاه آنر 10 موفقیتی بی‌نظیر در بازارهای جهانی تجربه کرد


آنر در سال جاری عملکردی بی‌نظیر در بازارهای جهانی داشته است و فروش جهانی آنر ۱۰، یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های آن‌ها از مرز سه میلیون دستگاه عبور کرد.

آنر در سال جاری عملکردی بی نظیر در بازارهای جهانی داشته است و فروش جهانی آنر ۱۰، یکی از محبوب ترین گوشی های آن ها از مرز سه میلیون دستگاه عبور کرد.آنر روز گذشته اعلام کرد که فروش جهانی آنر ۱۰ از مرز سه میلیون دستگاه عبور کرده و کسب وکار جهانی این شرکت نیز در مقایسه با سه ماهه ی نخست امسال ۱۵۰ درصد رشد یافته است. این سازنده ی موبایل چینی در سال های اخیر تمرکز خود را بر تقویت حضورش در خارج از چین قرار داده و راهبردی در پیش گرفته که ظاهرا نتیجه بخش بوده و امکان استقرار این شرکت را در طیف گسترده ای از بازارهای جدید فراهم کرده است. در طول ۶ ماه گذشته، آنر دستگاه های جدیدی را در مصر، مکزیک، ویتنام، تایلند، اندونزی، سنگاپور، پاکستان، کلمبیا و فیلیپین عرضه کرده است و در حال حاضر به نظر می رسد که این رویکرد در کوتاه مدت نیز به شکلی گسترده تر تداوم داشته باشد.آنر همچنین عنوان سریع ترین رشد برند گوشی هوشمند را در هند که در اختیار شیائومی بود از آن خود کرد و رکورد افرایش فروش محلی ۳۰۰ درصدی را در مقایسه با مدت مشابه قبل به ثبت رساند. در اروپا، امیدوارکننده ترین بازار آنر اسپانیا است؛ جایی که این شرکت رشد فوق العاده ی ۵۰۰ درصدی را در نیمه ی نخست امسال تجربه کرد. آنر در بریتانیا نیز به موفقیتی بزرگ دست یافته است. علاوه بر این، آنر ۱۰ به عنوان یک گوشی هوشمند عملکردی درخشان داشته است و فروش آن در اواخر ماه می از مرز یک میلیون دستگاه عبور کرد. با این موفقیت، آنر جایگاه پرفروش ترین برند اینترنتی را در کشورهای خاور دور همچنان حفظ می کند؛ دیگر عنوانی که این شرکت از چنگ شیائومی گرفته است.آنر می گوید در میان مدت هدفش تبدیل شدن به سومین سازنده ی بزرگ گوشی هوشمند دنیا در نیم دهه ی آتی است؛ جایگاهی که هم اکنون در تصاحب هواوی، شرکت مادر که خود درصدد کسب جایگاه نخست در همین بازه ی زمانی است، قرار دارد. نمایندگان آنر همیشه مایل به تاکید بر این موضوع بوده اند که با وجود وابستگی هواوی و آنر، دو شرکت به دنبال راهبردهای اختصاصی خود در قبال محصولاتشان و مخاطبان هدف خود هستند. آن ها ادعا می کنند که رابطه اشان با هواوی تفاوت چندانی با زیرمجموعه های بزرگ ترین خودروسازان جهان ندارد. انتظار می رود آنر در نیمه ی دوم سال جاری از طیف متنوعی از گوشی های جدید رونمایی کند و اغلب آن ها را به احتمال زیاد در دسترس کشورهای غربی قرار دهد. با ویژگی های کلیدی میت 10 و میت 10 پرو هواوی آشنا شوید نوا 3 هواوی با تراشه کرین 970 و دوربین های اصلی و سلفی دوگانه معرفی خواهد شد نشان تجاری جدید هواوی، نام میت 20 را تایید می کند هواوی آنر 10 با تراشه کرین 970 در وب سایت گیک بنچ رؤیت شد هواوی نگران تحریم های آمریکا به دلیل همکاری با ایران نیست

مطلب با عنوان آنر با فروش سه میلیون دستگاه آنر 10 موفقیتی بی‌نظیر در بازارهای جهانی تجربه کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آنر با فروش سه میلیون دستگاه آنر 10 موفقیتی بی‌نظیر در بازارهای جهانی تجربه کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون