روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروسافت در آپدیت بعدی ویندوز 10 ویژگی‌های جدیدی را به نوت پد اضافه می‌کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروسافت در آپدیت بعدی ویندوز 10 ویژگی‌های جدیدی را به نوت پد اضافه می‌کند


مایکروسافت قصد دارد برنامه‌ی نوت‌پد در نسخه‌ی بعدی ویندوز ۱۰ را با اضافه‌کردن ویژگی‌های جدید، به‌روز‌رسانی کند.

مایکروسافت قصد دارد برنامه ی نوت پد در نسخه ی بعدی ویندوز ۱۰ را با اضافه کردن ویژگی های جدید، به روز رسانی کند.مایکروسافتدر صدد آن است در نسخه ی آتی ویندوز ۱۰، ویژگی های جدیدی را به برنامه ی نوت پد اضافه کند. برای مدت طولانی، این برنامه علیرغم انتشار به روزرسانی های جدید برای ویندوز، هرگز رنگ ویژگی های نو و کارآمد را به خود ندید. حال طبق گفته ی ردموندی ها، به روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ ویژگی های جدیدی را برای این برنامه به ارمغان خواهد آورد. غول نرم افزاری با گوش دادن به درخواست کاربران، اکنون نوت پد را برای کدنویسی های ساده و ویرایش متن آماده کرده است.به زودی کاربران علاوه بر اینکه می توانند با جستجوی یک کلمه، به جایگزینی آن با کلمه ای دیگر اقدام کنند، این امکان را نیز خواهند داشت تا اندازه ی متن را با بزرگ نمایی افزایش دهند؛ همچنین این برنامه از پایان بندی خطوط لینوکسو یونیکس (LF) و مکینتاش (CR) پشتیبانی خواهد کرد. نوار استاتوس نیز از این پس به طور پیش فرض فعال خواهد بود و این بخش امکان نمایش تعداد سطر و ستون را فراهم می کند. پشتیبانی از کلیدهای ترکیبی CTRL + Backspace که برای پاک کردن کامل کلمه ی پیشین از آن ها استفاده می شود، به نسخه ی بعدی نوت پد اضافه خواهد شد؛ همچنین فایل های حجیم به عملکرد بهتر در نوت پد مجهز می شوند. اگر قصد جستجوی کلمه ی خاصی را از درون فایل متنی تان داشته باشید، به راحتی می توان با کلیک راست روی کلمه ی مورد نظر، گزینه ی جستجو در بینگرا انتخاب کنید. ویژگی های اشاره شده به دنبال به روزرسانی جدیدی اضافه خواهند شد که به واسطه ی آن قرار است بخش ویندوز کنسول برای نخستین بار در طی ۲۰ سال گذشته دستخوش تغییر شود و پشتیبانی از دستورات لینوکس به این قسمت راه یابد. چگونه پس زمینه ی زنده macOS Mojave را در ویندوز 10 استفاده کنیم تعویق یا توقف کامل پروژه اندرومدا به نقل از منابع داخلی در مایکروسافت چگونه مشکل ناپدید شدن آیکون کاشی های منوی استارت ویندوز 10 را حل کنیم مایکروسافت به کمک هوش مصنوعی انتشار بروزرسانی ویندوز 10 را سرعت می بخشد هواوی کلاد امکان اجرای ویندوز 10 را در گوشی های هواوی فراهم می کند

مطلب با عنوان مایکروسافت در آپدیت بعدی ویندوز 10 ویژگی‌های جدیدی را به نوت پد اضافه می‌کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروسافت در آپدیت بعدی ویندوز 10 ویژگی‌های جدیدی را به نوت پد اضافه می‌کند از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون