روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • گلکسی نوت 9 سامسونگ دوم شهریورماه برای فروش به بازار عرضه می‌شود

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 سامسونگ دوم شهریورماه برای فروش به بازار عرضه می‌شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی نوت 9 سامسونگ دوم شهریورماه برای فروش به بازار عرضه می‌شود


 گلکسی نوت ۹ سامسونگ، در تاریخ ۲۴ آگوست (‌۲ شهریورماه) برای فروش به بازار عرضه می‌شود. 

گلکسی نوت ۹ سامسونگ، در تاریخ ۲۴ آگوست ( ۲ شهریورماه) برای فروش به بازار عرضه می شود. در صورتی که گزارش اخیر خبرگزاری کره ای ETNews درست باشد، باید انتظار داشته باشیم گلکسی نوت ۹سامسونگ در تاریخ ۲۴ آگوست برای فروش به بازار عرضه شود. در این صورت فاصله ی زمانی بین رونمایی نوت ۹ و عرضه ی آن به بازار کمتر از فاصله ی زمانی معرفی گلکسی نوت ۸ تا عرضه ی آن به بازار در سال گذشته میلادی خواهد بود. سال گذشته میلادی، گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۲۳ آگوست ( اول شهریورماه ۱۳۹۶) رونمایی شد و سه هفته بعد یعنی در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریورماه ۱۳۹۶) برای فروش به بازار عرضه شد. بر اساس گزارش خبرگزاری کره جنوبی، با توجه به فروش کندگلکسی اس ۹، و با توجه به تجربه سامسونگ که نشان می داد پیش فروش گلکسی اس ۹ پایین تر از پیش بینی های اولیه است، کره ای ها بعد از بررسی و تامل روی موضوع، تصمیم گرفتند به جای عرضه ی گلکسی نوت ۹ در تاریخ ۳۱ آگوست (۹ شهریورماه) به بازار، یک هفته زودتر یعنی در تاریخ ۲۴ آگوست (۲ شهریورماه ) این کار را انجام دهند و برنامه ی خود را جلو انداختند. توجه داشته باشید همان طور که گفته شد گلکسی نوت ۹ در مقایسه گلکسی نوت ۸، نسبتا زودتر به بازار عرضه می شود. روز گذشته تصاویر رندر منتسب به گلکسی نوت ۹ فاش شد. مقاله های مرتبط:به علاوه با توجه به اینکه اپل عموما در ماه سپتامبر (شهریورماه) آیفون جدید خود را معرفی می کنند، سامسونگ تصمیم گرفته است امسال زودتر از اپل گوشی جدید خود را به بازار عرضه کند و شاید یکی از دلایل تسریع در برنامه ی معرفی و عرضه ی نوت ۹ به بازار همین مساله ی مهم باشد. بر اساس گزارش بلومبرگ، گلکسی نوت ۹ روز ۱۸ مرداد رونمایی می شود. با مقایسه ی تاریخ رونمایی گلکسی نوت ۸ و گلکسی نوت ۹ به خوبی متوجه می شویم که سامسونگ تصمیم گرفته است نوت ۹ را چند هفته زودتر از موعد همیشگی رونمایی کند. البته برخی هم معتقدند، در سال ۲۰۱۷ سامسونگ در معرفی گلکسی نوت ۷ تاخیر داشت و اکنون به برنامه ی منظم قبلی خود بازگشته است. از آنجایی که سامسونگ عموما بین دو تا سه هفته بعد از رونمایی، محصول خود را برای فروش به بازار عرضه می کند، تاریخ عرضه به بازار ۲۴ آگوست (۲ شهریور) غیر محتمل نخواهد بود.بر اساس گزارش ETNews، در صورتی که مشکل خاصی پیش نیاید، سامسونگ آماده ی عرضه ی نوت ۹ به خرده فروشان نیز خواهد بود و تاریخ تعیین شده تغییری ایجاد نخواهد شد. ۱۰ روز قبل از آن که گلکسی نوت ۹ به قفسه ی فروشگاه ها برسد، اپراتورهای تلفن همراه کره جنوبی پیش سفارش آن را آغاز خواهند کرد. امیدواریم، سامسونگ، خیلی سریع، نوت ۹ را نیز همانند گلکسی اس ۹ در بازارهای مختلف عرضه کند؛ و تمامی نسخه های مختلف گلکسی نوت ۹ در رنگ های مختلف، به ویژه نسخه های با ظرفیت بالاتر حافظه ی رم ۸ گیگابایتی در تمامی بازارها و البته خیلی سریع در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار گیرد. تصویری از گلکسی تب اس 4 با قلم S Pen و کیبورد جدید فاش شد تصاویر رندر منتسب به گلکسی نوت 9 فاش شد نام ساعت هوشمند سامسونگ به گلکسی واچ تغییر می کند گلکسی اس 10 سامسونگ از پردازنده گرافیکی Mali-G76 MP18 استفاده می کند بیکسبی سامسونگ در دو رقابت جهانی هوش مصنوعی بالاترین امتیاز را کسب کرد

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 سامسونگ دوم شهریورماه برای فروش به بازار عرضه می‌شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی نوت 9 سامسونگ دوم شهریورماه برای فروش به بازار عرضه می‌شود از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون