روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سهم هوم پاد از بازار اسپیکر هوشمند تا پایان سال به ۴ درصد خواهد رسید از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سهم هوم پاد از بازار اسپیکر هوشمند تا پایان سال به ۴ درصد خواهد رسید


هوم‌پاد اپل دیرتر از باقی رقبای خود پا به عرصه‌ی اسپیکرهای هوشمند گذاشت؛ اما براساس پیش‌بینی‌های جدید تا پایان ۲۰۱۸ قادر به کسب ۴ درصد از سهم بازار خواهد بود.

هوم پاد اپل دیرتر از باقی رقبای خود پا به عرصه ی اسپیکرهای هوشمند گذاشت؛ اما براساس پیش بینی های جدید تا پایان ۲۰۱۸ قادر به کسب ۴ درصد از سهم بازار خواهد بود.براساس گزارشی تازه از موسسه ی پژوهشی کانالیس، بازار اسپیکر هوشمند در سال های پیش رو شاهد رشد بزرگی خواهد بود و هوم پاد اپل نیز در این افزایش نقش خواهد داشت؛ با این حال، سهم اندکی در اختیار این محصول خواهد بود. کانالیس پیش بینی می کند که تعداد اسپیکرهای هوشمند در حال استفاده در سطح جهانی تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۱۰۰ میلیون دستگاه می رسد که افزایشی ۲.۵ برابری در مقایسه با پایان سال گذشته ی میلادی به حساب می آید. این گزارش همچنین اشاره می کند که سهم بازار هوم پاد اپل در پایان سال جاری به ۴ درصد خواهد رسید؛ در حالی که سهم آمازون اکو و محصولات گوگل هوم به ترتیب ۵۰ و ۳۰ درصد خواهد بود.به گفته ی کانالیس اپل تا سال ۲۰۲۲ به ۱۰ درصد از سهم بازار دست پیدا خواهد کرد و سهم آمازون و گوگل نیز با یکدیگر برابر (۳۴ درصد) خواهد شد. این گزارش همچنین به این نتیجه رسیده است که ایالات متحده ۷۳ درصد، بریتانیا ۱۰ درصد و آلمان ۸ درصد از سهم بازار اسپیکر هوشمند را در اختیار خواهند داشت. کانالیس آخرین بار در ماه می ارقام فصلی اسپیکرهای هوشمند را منتشر کرد. بر همین اساس، گوگل با ۳۶.۲ درصد پیشگام بازار محسوب می شود، آمازون با ۲۷.۷ درصد به دنبال این شرکت است و دو شرکت چینی نیز جلوتر از اپل در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند.عقب ماندگی اپل از گوگل در بازار اسپیکر هوشمند چند دلیل دارد و بیش از همه به خاطر شروع دیرهنگام این شرکت و بازه ی قیمتی بالاتر هوم پاد است. علاوه بر این، هوم پاد به تازگی تنها در چند بازار جدید موجود شده است و ماه گذشته به کانادا، فرانسه و آلمان راه پیدا کرد؛ در حالی که رقبای آن از مدت ها پیش به صورت گسترده در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته اند.اپل علاوه بر این به خاطر مسدود کردن دسترسی توسعه دهندگان شخص ثالث به هوم پاد و همچنین مشکلات متعددی که از زمان عرضه تاکنون موجب اختلال در عملکرد سیری شده، مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال هرچند توسعه ی هوم پاد هنوز در مراحل ابتدایی به سر می برد؛ اما می توان آینده ی روشنی را برای این محصول متصور شد. آیفون های سال ۲۰۲۰ اپل از مودم 5G اینتل بهره می برند اپ استور اپل ۱۰ ساله شد ترفندهای مهم برای کارایی بیش تر ایرپادهای اپل اپل آیفون 8؛ پرفروش ترین گوشی هوشمند دنیا در ماه مه ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۱ بیش از ۳۲۸ میلیون اسپیکر هوشمند فعال وجود خواهد داشت

مطلب با عنوان سهم هوم پاد از بازار اسپیکر هوشمند تا پایان سال به ۴ درصد خواهد رسید از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سهم هوم پاد از بازار اسپیکر هوشمند تا پایان سال به ۴ درصد خواهد رسید از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون