روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسل بعدی پهپاد ماویک DJI از زاویه دید ۳۶۰ درجه برای تشخیص موانع بهره می‌برد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسل بعدی پهپاد ماویک DJI از زاویه دید ۳۶۰ درجه برای تشخیص موانع بهره می‌برد


پهپاد بعدی شرکت دی‌جی‌آی موسوم به ماویک ۲، با کمک ماژول دوربین در طرفین خود، از زاویه دید ۳۶۰ درجه برای جلوگیری از برخورد با موانع برخوردار خواهد بود. 

پهپاد بعدی شرکت دی جی آی موسوم به ماویک ۲، با کمک ماژول دوربین در طرفین خود، از زاویه دید ۳۶۰ درجه برای جلوگیری از برخورد با موانع برخوردار خواهد بود. پهپاد بعدی شرکت دی جی آی، موسوم به ماویک ۲، قرار است مجهز به ماژول دوربین دیگری در طرفین باشد تا از برخورد آن با موانع جلوگیری کند. با نصب ماژول دوربین جدید، ماویک ۲ دارای زاویه دید ۳۶۰ درجه خواهد بود و در حین پرواز ایمنی بیشتری در برخورد با موانع خواهد داشت.مقاله های مرتبط:بهمن ماه سال ۱۳۹۶، دی جی آی از پهپاد Mavic Air با قابلیت فیلمبرداری 4K رونمایی کرد. ماویک ایر پهپادی نیمه حرفه ای است که طرفداران آن، آرزوها و نیازهای بیشتری از آن متصور هستند و فهرستی از درخواست های خود را برای دی جی آی ارسال کرده اند. ظاهرا DJI هم، این درخواست ها را بی پاسخ نگذاشته است و قرار است خط تولید بعدی خود را برای پهپاد حرفه ای بعدی خود یعنی ماویک پرو (Mavic Pro) راه اندازی کند. ظاهرا تصویری منتسب به ماویک پرو از سوی دی جی آی منتشر شده که دارای بازوهای تاشو مشابه ماویک ایر است و دی جی آی تصمیم گرفته است ماویک پرو را به نام ماویک ۲ معرفی کند. Mavic 2 قرار است مجهز به ماژول دوربین در طرفین به بازار معرفی شود و با وجود دوربین عقب و ماژول دوربین جدید، زاویه ی دید ۳۶۰ درجه ای نسبت به برخورد با موانع در اختیار خواهد داشت. افرادی که پهپاد آن ها با درخت برخورد کرده است، می دانند که ایمنی برخورد با موانع به صورت ۳۶۰ درجه برای یک پهپاد چقدر حائز اهمیت است.Mavic 2 نیز همانند ماویک ایر برای تصویربرداری سینمایی کاربرد دارد. با توجه به تصویری که از ماویک ۲ منتشر شده، ظاهرا طراحی آن شبیه به پهپاد Karma گوپرو است. پهپاد Karma گو پرو علاوه بر قابلیت تا شدن، از یک تثبیت کننده جدا شونده نیز بهره می برد. چنین طراحی به کاربر اجازه می دهد تا هم پهپاد را همراه با ماژول دوربین و هم بدون آن بتواند مورد استفاده قرار دهد. هم چنین با این طراحی جدید احتمالا یک سنسور بزرگ تر نیز روی این پهپاد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.هنوز اطلاعاتی در رابطه با قیمت و تاریخ عرضه ی این پهپاد صورت رسمی اعلام نشده است. هرچند پیش از این قرار بود شرکت دی جی آی در تاریخ ۱۸ ژوئن ( ۲۷ تیرماه) در رویدادی بزرگ، مشخصات و اطلاعات بیشتری در مورد پهپاد بعدی خود ارائه دهد، ولی مدتی بعد شرکت اعلام کرد زمان رونمایی را به تعویق انداخته است. انتظار می رود ماویک ۲ به زودی رونمایی شود؛ اما به این زودی ها هم چنین اتفاقی نخواهد افتاد و علاقه مندان باید هنوز صبر و تحمل داشته باشند. در مورد قیمت ماویک پرو هم به صورت رسمی اطلاعاتی منتشر نشده است. اگر ماویک ۲ قیمتی برابر ۹۹۹ دلار داشته باشد، آیا کاربران و علاقه مندان از چنین قیمتی استقبال خواهند کرد؟ باید متظر باشیم تا شرکت دی جی آی اطلاعات دقیق تری از زمان رونمایی و قیمت ماویک ۲ ارائه دهد. دراگون؛ پهپادی که حین پرواز تغییر شکل می دهد باتری لیتیوم حالت جامد با ظرفیت دو برابر، امسال در پهپاد ها استفاده می شود پتنت جدید آمازون، پهپاد ضد سرقت تحویل کالا را توصیف می کند فیسبوک پروژه هواپیمای خورشیدی Aquila را تعطیل می کند تراشه جدید MIT، تولید پهپاد مینیاتوری را امکان پذیر می کند

مطلب با عنوان نسل بعدی پهپاد ماویک DJI از زاویه دید ۳۶۰ درجه برای تشخیص موانع بهره می‌برد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسل بعدی پهپاد ماویک DJI از زاویه دید ۳۶۰ درجه برای تشخیص موانع بهره می‌برد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون