روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ال جی گوشی هوشمند منعطف توسعه می‌دهد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ال جی گوشی هوشمند منعطف توسعه می‌دهد


طبق پتنتی که اخیرا از شرکت ال‌جی به ثبت رسیده، ظاهرا این شرکت در حال توسعه‌ی گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر است.

طبق پتنتی که اخیرا از شرکت ال جی به ثبت رسیده، ظاهرا این شرکت در حال توسعه ی گوشی هوشمند انعطاف پذیر است.به نظر می رسد که در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه ی گوشی های هوشمند منعطف از سوی شرکت های بزرگی همچون سامسونگ و هواوی خواهیم بود؛ در حالی که احتمال توسعه گوشی انعطاف پذیر توسط موتورولا نیز وجود دارد. حال طبق پتنتی که اخیرا به ثبت رسیده است، ظاهرا ال جی از جمله دیگر برندهای نام آشنایی است که قصد عرضه ی چنین محصولاتی را دارد.گزارش ها حکایت از آن دارند که گوشی منعطف سامسونگ به جای تا شدن به صورت افقی، به صورت عمودی تا می شود، اختراع جدید ال جی نیز دستگاهی است که به صورت عمودی تا خواهد شد. جهت تحقق این امر، کره ای ها مکانیزم جدیدی را انتخاب کرده اند که امکان تا شدن زوایای خاصی از صفحه نمایش را میسر می سازد. علاوه بر این، مکانیزم فوق باید به گونه ای باشد که از بروز آسیب در نمایشگر جلوگیری کند. برای مواقعی که گوشی از حالت تا خارج یا به عبارتی دیگر باز است، دو آهن ربا در حاشیه های صفحه نمایش تعبیه شده اند تا دستگاه به خوبی در حالت غیر تاشو قرار گیرد.در مورد عملکرد گوشی هوشمند منعطف ال جی، آن گونه که از تصاویر این اختراع مشخص است، ظاهرا شباهت بسیاری به گوشی های تاشو دارد. علاوه بر تمامی این موارد، زمانی که محصول از حالت تاشده خارج شد، صفحه نمایش آن به صورت خودکار روشن می شود. بر خلاف آن، زمانی که دستگاه را تا می کنیم، صفحه نمایش نیز به صورت خودکار خاموش می شود.گوشی انعطاف پذیر ال جی به دو آنتن، دو اسپیکر و دو میکروفون مجهز است که همگی در قسمت زیرین صفحه نمایش به سمت بالا و پایین تعبیه شده اند. در مورد دوربین نیز این گونه به نظر می رسد که بالاخره ال جی قصد دارد به منظور طراحی صفحه نمایش با حاشیه های باریک، آن را در داخل صفحه نمایش قرار دهد.در حال حاضر هیچ اطلاعی از زمان عرضه ی اولین تلفن هوشمند منعطف ال جی در دست نیست؛ البته اگر شرکت کره ای بخواهد طبق استراتژی اخیر خود پیش برود، ممکن است هیچ عجله ای برای عرضه ی آن به بازار نداشته باشد. طبق این استراتژی، ال جی تنها زمانی اقدام به عرضه ی تلفن هوشمند جدید می کند که نیاز به وجود آن در بازار احساس شود؛ نه اینکه صرفا جهت رقابت با سایر برندها، تلفن هوشمندی روانه بازار کند. گوشی انعطاف پذیر سامسونگ باتری انعطاف پذیر خواهد داشت گوشی های گیمینگ و انعطاف پذیر هواوی در آینده نزدیک معرفی می شوند مایکروسافت وجود سرفیس فون را در ایمیلی محرمانه تأیید کرد داستان برند: ال جی، از لوازم بهداشتی تا محصولات الکترونیکی و مخابراتی ال جی وی 40 با پنج دوربین و سیستم تشخیص چهره از راه می رسد

مطلب با عنوان ال جی گوشی هوشمند منعطف توسعه می‌دهد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ال جی گوشی هوشمند منعطف توسعه می‌دهد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون