روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تغییرات و جزییات فصل هفتم بازی Fortnite از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تغییرات و جزییات فصل هفتم بازی Fortnite


فصل هفتم بازی Fortnite نسبت به فصل‌های گذشته تغییرهای بسیاری کرده است؛ از اضافه شدن رنگ اسلحه‌ گرفته تا محیط برفی جدید و هواپیمای بابانوئل. با مروری بر این تغییرات همراه زومجی باشید. 

فصل هفتم بازی Fortnite نسبت به فصل های گذشته تغییرهای بسیاری کرده است؛ از اضافه شدن رنگ اسلحه گرفته تا محیط برفی جدید و هواپیمای بابانوئل. با مروری بر این تغییرات همراه زومجی باشید. استودیو اپیک گیمز (Epic Games) هر سه ماه یک فصل از بازی Fortnite را در دسترس کاربران قرار می دهد. معمولا تیم طراحی این استودیو سعی می کند در هر فصل مورد جدیدی را به بازی اضافه کند تا تجربه ی کاربران بیش از پیش کامل تر و متنوع تر شود. حال پس از گذشت ۶ فصل، فصل هفتم بازی فورتنایت امروز ظهر در دسترس کاربران قرار گرفت و این بار، اپیک گیمز تغییرات بسیاری را در بازی اعمال کرده است.دانلود ویدیو از آپاراتپس از آپدیت تقریبا ۵.۳ گیگابایتی بازی Fortnite و وارد شدن به بازی، ویدیو فصل هفتم را مشاهده می کنید. همانطور که احتمال می رفت، فصل هفتم با محوریت کریسمس و فصل زمستان طراحی شده است. از این رو اولین تغییر بزرگ بازی فورتنایت، اضافه شدن یک محیط برفی به نقشه ی بازی است. قسمت پایین سمت چپ نقشه تا منطقه ی Tilted Towers، پوشیده از برف شده است. همچنین محیط های جدیدی به نام های Frosty Flights، Polar Peak و Happy Hamlet هم اضافه شده اند و بازیکنان از طریق زیپلاین، می توانند بین کوه های بازی و مناطق مرتفع حرکت کنند. یکی از ویژگی های بازی فورتنایت، وجود مکان هایی است که جنبه ی تزئینی دارند؛ برای مثال در محیط کویری یک شتر را می بینیم که در حال خوردن نوشابه است یا یک اتوبوس سقوط کرده که در بخش سرسبز Fortnite تعبیه شده اند. حال با ورود به فصل هفتم، یک هواپیما در بالای کوهی یخی قرار داده شده است که بازیکنان می توانند از آن دیدن کنند.از دیگر ویژگی های فصل هفتم بازی فورتنایت هم می توان به اضافه شدن هواپیمای جنگی به جمع وسایل نقلیه بازی اشاره کرد. در واقع شاهد اضافه شدن هواپیما X-4 Stormwing هستیم که پنج سرنشین دارد و یک رگبار هم روی آن قرار گرفته است. مورد آخر سیزن پس فصل هفتم است که طراحی منحصربه فردی دارد و این بار شاهد اضافه شدن Wraps هستیم. Wraps یک آیتم شخصی سازی برای اسلحه است که با آزاد کردن آن در درجه های مختلفی، می توانید از بخش Locker آن ها را انتخاب کنید تا در بازی روی سلاح شما اعمال شوند. همچنین همانند همیشه در جریان ۱۰ هفته (هر هفته هفت چالش)، چالش های ویژه ای برای کاربرانی که بتل پس را خریداری کرده اند و تمامی کاربران فورتنایت در نظر گرفته شده است.در کنار تمامی موارد ذکر شده، با آغاز فصل هفتم سلاح ها و آیتم های Shadow Stones (سنگ های مکعبی بنفش رنگ)، Chillers، Clingers، Shockwave Grenades، Port-a-Fort و Double Barrel Shotgun از بازی حذف شده اند. همچنین یک حالت Creative هم به بازی اضافه شده است که بازیکنان می توانند جزیره ی دلخواه خودشان را طراحی و با دوستان شان در آن بازی کنند. در انتها اشاره کنم چالش های هفته اول از فصل هفتم هم در دسترس کاربران قرار گرفته است که به زودی می توانید راهنمای کامل آن ها را هم در زومجی بخوانید.

مطلب با عنوان تغییرات و جزییات فصل هفتم بازی Fortnite از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تغییرات و جزییات فصل هفتم بازی Fortnite از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون