روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی Command & Conquer: Rivals برای آیفون و اندروید منتشر شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی Command & Conquer: Rivals برای آیفون و اندروید منتشر شد


بازی استراتژی همزمان Command & Conquer: Rivals در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار گرفت.

بازی استراتژی همزمان Command & Conquer: Rivals در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار گرفت.در تازه ترین اخبار بازی موبایل مطلع شدیم که کمپانی الکترونیک آرتز بازی موبایل Command & Conquer: Rivals را منتشر کرده است. این بازی که در حال حاضر در دسترس بازیکنان اندروید و iOS قرار دارد، امکان مبارزه آنلاین بازیکن در برابر بازیکن را به صورت یک به یک برای کاربران فراهم می کند. مایکل مارتینز، مدیر کل استودیو Redwood بیانیه ای را به همراه این خبر منتشر کرد و به کاربران موبایل که به بازی های استراتژی هم زمان علاقه دارند، نوید تجربه ای کاملا جدید را داد. او در این باره اذعان داشت:در طول چند ماه گذشته، ما بیشتر درباره Command & Conquer صحبت کردیم و این واقعا هیجان انگیز بود. ما هر روز با جامعه طرفداران به تجربه بازی Command & Conquer: Rivals می پرداختیم و با آن ها برای سرگرم کننده و بالانس شدن بازی تا جای ممکن، کار می کردیم. هدف ما این بود که اثر جدیدی را برای بازیکنان موبایل که به تجربه بازی های هم زمان می پردازند، به ارمغان بیاوریم و امکان کنترل کامل هر حرکتی را برای شان مهیا کنیم تا مهارت رقابتی واقعی خود را نشان دهند.شایان ذکر است که انتشار بازی Command & Conquer: Rivals با رویدادی در بازی همراه شده است. این بازی نقش به سزایی در برنامه های کمپانی Electronic Arts در زمینه بازی های موبایل ایفا خواهد کرد؛ به طوری که این اثر شامل تورنمنت های قهرمانی مختلفی نظیر Rivals Champions است و الکترونیک آرتز به آن به عنوان بخشی از برنامه های ورزش های الکترونیک نگاه می کند.اگر ترجیح می دهید که مجموعه Command & Conquer را در یک پلتفرم سنتی تر تجربه کنید، باید بدانید که کمپانی الکترونیک آرتز روی یک مجموعه بازسازی شده از نسخه های قدیمی کار می کند. شما می توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

مطلب با عنوان بازی Command & Conquer: Rivals برای آیفون و اندروید منتشر شد از وب سایت زومجی zoomg با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی Command & Conquer: Rivals برای آیفون و اندروید منتشر شد از وب سایت زومجی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومجی zoomg مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون